Ghost_User

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Ghost_User, 18 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Ghost_User

    Ghost_User User

    Aktywacja osłon. Ustawiam statek w stronę systemu Sol. Przełączam hipernapęd na zasilanie kryzysowe.

    Zobaczę.
     
  2. gigamen

    gigamen User

    Statek coraz bliżej, na sterburcie napis 'USS Gunboat'. Odlatuje, przestraszył się.
     
  3. Ghost_User

    Ghost_User User

    Sprawdzę w bazie danych. Nie wydaje mi się dużym statkiem, ale wolę się upewnić.

    Mam wrażenie że na angielskim forum udziela się nie deweloper, tylko ekipa. Jeszcze zobaczę.
     
  4. gigamen

    gigamen User

    Przekierować część mocy do głównego działa? 30% temperatury laserów

    Ja też mam wątpliwości, ale MODki czasem mówią też o angielskim
     
  5. Ghost_User

    Ghost_User User

    Przekieruj, ale do dział jonowych. W razie czego zablokują inne trafione działa. Powinienem w sumie pomyśleć o zmodernizowaniu reaktorów, ale człowiek mądry po fakcie. W końcu kiedyś przylecimy do stoczni.
     
  6. gigamen

    gigamen User

    Przekierowuję, lasery grzeją się wolniej. 33%
    Jeśli to nie RTG to możemy latać dopóki mamy paliwo
     
  7. Ghost_User

    Ghost_User User

    Tak, ISS Gunboat to nie jest duży statek. Chyba radar jest uszkodzony... Kto odpiął ten kabel? Super, reset radaru. Za kilka minut zostanie wykonane dokładne skanowanie dużego obszaru dookoła statku.

    "Zdjęcie rentgenowskie, rentgenogram, potocznie rentgen, prześwietlenie, w skrócie RTG, rtg. – dwuwymiarowy obraz rejestrowany podczas prześwietlania wiązką promieniowania rentgenowskiego organów osoby poddanej rentgenografii, która jest jedną z podstawowych technik diagnostycznych w medycynie." - O co chodzi?
     
  8. gigamen

    gigamen User

    Aha, teraz już wiem, o co się wtedy potknąłem...

    RTG(ang.)-Radioisotopic Thermoelectric Generator- Radioizotopowy Generator Termoelektryczny. Nie chce mi się pisać co to takiego.
     
  9. Ghost_User

    Ghost_User User

    A widzisz. Skan zakończony, działa naładowane, lasery nagrzane do 40%. Sondy wysłane na "planetę" dostarczyły dane.

    A faktycznie.
    Statek używa reaktorów antymaterii, a my możemy udać się do systemu Rigel. Jest tam ogromna stacja gdzie statki wielu różnych ras mogą swobodnie uzupełniać zapasy paliwa i antymaterii.
     
  10. gigamen

    gigamen User

    Jak skan sektora?

    Najpierw skończmy eksplorację tego systemu
     
  11. Ghost_User

    Ghost_User User

    Nie sektora, ale bliskiej okolicy statku. Żadnych wrogów w zasięgu do 1 AU.

    Zgadzam się.
     
  12. gigamen

    gigamen User

    Dobra, szykujmy się do eksploracji. Lądujemy czy wydobywamy z orbity?
    Wśpwep: 50%
     
  13. Ghost_User

    Ghost_User User

    Wątpie w sukces lądowania. Wydobywamy z orbity. Lasery skierowane na planetę i gotowe, ale ponieważ nie są w pełni nagrzane będą pracować mniej efektywnie.
     
  14. gigamen

    gigamen User

    Zależy nam na wydajności?
     
  15. Ghost_User

    Ghost_User User

    Możemy odpalać. I tak się wzbogacimy.
     
  16. gigamen

    gigamen User

    Odpalam lasery. Wydobywanie troche potrwa. Może nic nas nie zaatakuje, ale coś mi się wydaje, że tamten statek wróci z kolegami
     
  17. Ghost_User

    Ghost_User User

    Radar nic nie... Czekaj... Idę do wieżyczki z działem szynowym... W razie czego mamy gotowe działa jonowe na większe statki.
     
  18. gigamen

    gigamen User

    Dobra, przekierowuję większość mocy do broni. Lasery wyłączone, ale nie będą stygnąć.
     
  19. Ghost_User

    Ghost_User User

    Cel unieszkodliwiony. To był zwiadowca Kristallinów. Możemy wracać do wydobywania, ale część mocy powinna zostać przy broniach. Zostanę na jakiś czas w wieżyczce na wszelki wypadek.
     
  20. gigamen

    gigamen User

    Ok, ponawiam wydobycie, 60% mocy w laserach. Obserwuj radar, chyba nie jesteśmy tu mile widziani. Zresztą wiem czemu, to kopalnia bogactw
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.