Ogłoszenie Gotowy projekt 3 gali!

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Aster, 14 marca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy chciałbyś aby 3 gala pojawiła się w DO?

  1. Absolutnie tak!

    176 głos(ów)
    59,5%
  2. Tak, ale po usprawnieniu serwerów.

    84 głos(ów)
    28,4%
  3. Tak, ale po pewnych poprawkach.

    10 głos(ów)
    3,4%
  4. Nie, nie potrzeba jej w DO.

    23 głos(ów)
    7,8%
  5. Nie mam zdania...

    3 głos(ów)
    1,0%


  1. Twoją wyobraźnię stać na więcej. :)





    Czekam z niecierpliwośćią cóż to takiego. :rolleyes:





    A może całkiem nowy zestaw 12-stu wrót zwany Zodiak ?

    Każde wrota to inny kolejny znak zodiaku. Nowe alieny, nagrody, misje. - Do dzieła ! :p
     
  2. gigamen

    gigamen User

    Skrót myślowy. Nie chodziło mi o gwiazdozbiór strzelca tylko o czarną dziurę w centrum Drogi Mlecznej, czyli Saggitariusa A*

    W sumie ciekawy pomysł:rolleyes:
     
    Ghost_User lubi to.
  3. Ghost_User

    Ghost_User User

    Wiem, ale chciałem to dopasować do obecnego projektu.

    @Aster żyjesz? Zapewne nie zrobię wrót, a na pewno nie w najbliższej przyszłości. Po prostu nie mam pomysłu.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 marca 2018
  4. Aster

    Aster User

    Żyję, żyję. Sorry za tą ciszę, ale nie miałem za bardzo weny. Proponuję na wstępie szkic wrót Temida:

    Ilość części: 105

    Fale w tych wrotach i ich opłacalność będą zależały od tego, jakie wrota wybierzesz na początku. Najpierw pojawi się pięć wrót, później również pięć, potem cztery a na koniec trzy, w których spotkacie ''bossa'' całych wrót. Będzie 6 możliwości:

    - Deadly Devourer
    - Boss Volcanoid
    - Boss Cubikon (dwa razy słabszy)
    - Demaner Freighter
    - Super Ice Meteoroid (taki sam jak w eventach)
    - Emperor Devolarium

    Fala rozpoczynająca wrota:

    - 20 Diamondinów
    - 4 Diamondony
    - 30 Boss Lordakia

    Potem wszystko będzie zależeć od szczęścia.

    CDN. :)
     
  5. SamWypalil

    SamWypalil User

    coś ucichło ostatnio jak dla mnie niech wprowadzają 3 gale przynajmniej będzie coś nowego i już się nie będzie nudzić latanie po mapach a tak to projekt fajny :)
     
  6. Pako

    Pako User

    Jeżeli dorzucisz teraz 3 galę, to ten drobny promil ludzi którzy jeszcze grają w tę grę rozleci się po tylu mapach, że będziesz mógł sobie jako gracz rezerwować mapę jako swoją. Za mało ludzi aby wprowadzić ten pomysł.
     

  7. Nie obraź się ale ledwo BP wprowadził 3 nowe mapy 5-(1;2;3) Ledwo wprowadzili dla 3 nowych alienów ich Uber wersje. Ten pomysł jest tak obszerny, że prędziej wsparcie dla flasha zniknie niż ten pomysł przejdzie :D Pomijając zupełnie fakt bezcelowości i dobitnego ukatrupienia tej już żałośnie zapomnianej gry. Chociaż już sam nie wiem co gorsze - pomysł czy gra :D
     
  8. Ankalagon

    Ankalagon User

    A ja uważam, że pomysł jest spoko. Fajna inicjatywa ze strony kolegi. Może i wprowadzą za 10 lat lub wcale, należy ocenić pomysł a nie czy ktoś go zrealizuje czy nie. Namęczył się człowiek i to jego - takie doświadczenie na przyszłość może mu się przyda ?
    Co do flasha na pewno zniknie bo są już zapowiedzi ( też się trochę ciągną ), nie wiem tylko czy to marketingowa "sztuczka" którejś ze stron ale w tej kwestii zmiany na pewno nastąpią.
    Jak coś jest np żałosne staram się tego tak dobitnie nie komentować szczególnie, że komentowanie bez celu jest również tym samym. Ja nawet w realu nie mam zwyczaju komentować czyichś błędów bo nie ma to większego sensu, natomiast merytorycznie zwracam uwagę iż coś może być nie tak ale tylko wówczas jak ktoś mnie o to poprosi lub mam w tym interes.

    Reasumując pomysł fajny. A zmiany się przydadzą.
    Pozdrawiam
     
    kris0211. lubi to.
  9. Ghost_User

    Ghost_User User

    Poza tym że autor tematu chyba przestał być aktywny...
     
  10. Spłodził i porzucił ?
     
  11. Ankalagon

    Ankalagon User

    w końcu napisał, że to już gotowy projekt.:)
    CONAN twój Aliengeddon też jest super.
     
    Ostatnie edytowanie: 17 maja 2018
  12. Ghost_User

    Ghost_User User

    Jeśli dobrze pamiętam to niektóre elementy były nieco inne w innym temacie w którym powstał projekt niż są tutaj w temacie z "gotowym" projektem.
     
  13. Ankalagon

    Ankalagon User

    Jak to mówią "wpadłem na gotowe" i oceniłem na + . Jest OK
     
  14. Aster

    Aster User

    Jestem już, jestem. Wiecie co? Ostatnio zmniejszyłem znacznie aktywność w DO, gdyż zdenerwowali mnie tymi beznadziejnymi eventami typu Hitac i Demaner. Nawet się zbliżyć do nich nie idzie!

    Po tym, jak kiepskie eventy serwuje nam BP wnioskuję iż 3 gala prawdopodobnie nigdy nie zostanie wprowadzona. Ale może stanie się cud i się pomylę... Ponoć 14 czerwca mają stworzyć zupełnie nowy event z wrotami. Już nie mogę się doczekać! :D ;)

    To prawda, graczy jest bardzo, bardzo mało. Ale lepiej coś stworzyć, niż tylko siedzieć na dupsku i narzekać (nie odbieraj tego jako atak ;) )

    Pozdrawiam! :D
     
  15. JeeZa$™

    JeeZa$™ User

    czemu Hitac i Demaner meeega fajne eventy ":)
     
  16. AgaRuda

    AgaRuda User

    Moim skromnym zdaniem pomysł jest cudny naprawdę się napracowałeś dla Nas i z mojej strony dziękuję Ci za to ja jestem za słabym graczem ,by wlatywać na 3 galę ale gra by odżyła bo było by co robić i byłby w niej cel. BP raczej nie będzie mojego zdania no chyba że zrobisz "Biznes Plan" i im wyślesz grunt to zyski.Pozdrawiam
     
  17. Aster

    Aster User

    Cieszy mnie, że doceniasz mój wysiłek! Pozdrawiam! :D
     
    robertpiechowski lubi to.
  18. Ghost_User

    Ghost_User User

    Za jednorazowy wlot na 3. galę trzeba płacić 10 ojro (dobra tak na serio to nie)...
     
    Aster i kris0211. lubią to.
  19. Hmm nieźle cena na CPU umożliwiające wlot na III galę przez równy tydzień w cenie jak np. podwajacz boxów tj. 7.99 PLN - i BP ma zyski :D
     
  20. AgaRuda

    AgaRuda User

    A jest jakiś sposób by przekonać BP Moderatorzy może pomożecie warto spróbować;)