Ogłoszenie Gotowy projekt 3 gali!

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Aster, 14 marca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy chciałbyś aby 3 gala pojawiła się w DO?

  1. Absolutnie tak!

    176 głos(ów)
    59,5%
  2. Tak, ale po usprawnieniu serwerów.

    84 głos(ów)
    28,4%
  3. Tak, ale po pewnych poprawkach.

    10 głos(ów)
    3,4%
  4. Nie, nie potrzeba jej w DO.

    23 głos(ów)
    7,8%
  5. Nie mam zdania...

    3 głos(ów)
    1,0%


  1. Zrzutka po tysiąc ojro i bedzie.
     
  2. AgaRuda

    AgaRuda User

    Ojć polska wypłata to duużo za mało CM-owie pewnie nie mogą pomóc jesteśmy chyba sami we wszechświecie!:rolleyes:
     
  3. Aster

    Aster User

    Oj chciałoby się, aby ten pomysł wprowadzili... Niestety, na razie 3 gala pozostaje jedynie w sferze marzeń... :(
     
  4. AgaRuda

    AgaRuda User

    Jak wszystko co mogłoby pomóc tej martwej grze! Niestety:(
     
  5. to już by było coś na zabicie czasu.... ale to już słychać od 2011 roku bodajże :D:D:D
     
  6. Aster

    Aster User

    Hmmm... Widzę że temat zamarł. Może któryś z MOD-ów zaproponuje jakieś zmiany, albo pochwali za trud i czas jakie włożono w ten projekt? :)
     
  7. Ghost_User

    Ghost_User User

    To nie jest dokończone. Nie wszystkie mapy są uwzględnione...
     
  8. Aster

    Aster User

    Aaa, faktycznie! Przeoczyłem to. Później się tym zajmę.
     
  9. Widzę, że temat już się nie kręci :(:(:( nie można pozwolić na jego wymarcie całkowite bo warto o to walczyć.

    Aster Twój temat o 3 gali poszedł podobno wyżej z tego co mi wiadomo, zainteresowałeś pewnego moderatora więc gratki oby coś z tego wyszło;)
     
  10. i po co :) jak mapki świecą pustkami

    spotęguje to tylko zamulanie gry , wiecej misji by się zdało,rabat w sklepie??
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 lipca 2018
  11. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    @Q^bann[SK1] nie piszemy posta pod postem.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  12. Hmm. Lecz pamiętaj o łączeniu serwerów, kto wie jaki będzie ruch po połączeniu;)
     
  13. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Na serwerach,które już połączono ruch się znacznie zwiększył.Mam tu na uwadze GE2,3,4,5,6,7 ,gdzie od dawna posiadam równoległe konta.
     
  14. Aster

    Aster User

    Serio?! :eek::eek::eek: No bez jaj! Który MOD raczył podać ten pomysł wyżej? :D
    Jeśli to prawda, to chyba upije się z tej okazji jak dzik! :D:D:D
     
    gigamen, poland102 oraz kris0211. lubią to.
  15. MOD_Artemida

    MOD_Artemida Guest

    Drogi Graczu
    Ja się zainteresowałam Twoim pomysłem
    Z mojej strony podziwiam za włożoną pracę
    Jeszcze nic mi nie wiadomo co z tego będzie
    Czas pokaże ;)

    pozdrawiam
    MOD_Artemida
     
    Aster i gigamen lubią to.
  16. Ghost_User

    Ghost_User User

    Ale... to... nie... jest... gotowe... Grafiki... niektórych... map... nie... są... aktualne...
     
  17. gigamen

    gigamen User

    Płatne DLC:rolleyes::oops:
     
    Ghost_User i kris0211. lubią to.
  18. kris0211.

    kris0211. User

    Spokojnie, da się załatwić :) Niestety obecnie nie mam za dużo czasu żeby pracować nad grafiką (własne projekty), ale na pewno uda mi się znaleźć przynajmniej kilka minut żeby to dopracować. No i nie zapomnijmy, że...
     
  19. Ghost_User

    Ghost_User User

    Te grafiki były gdzieś w poprzednim temacie, tylko trzeba poszukać.
     
  20. Aster

    Aster User

    W takim razie składam serdeczne i gorące podziękowania na Twoje ręce. :D Jeśl (daj boże) 3 gala wejdzie do DO to umówimy się na mały sparing po mapie Emperorów! :D A, i jeszcze nazwę jedne z wrót na Twoją cześć - Artemida. ;)
    Jutro zajmę się aktualizacją tematu, bo dziś padam na ryj. Żniwa u wuja na gospodarce to nie jest lekka sprawa... :p