Ogłoszenie Gotowy projekt 3 gali!

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Aster, 14 marca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy chciałbyś aby 3 gala pojawiła się w DO?

  1. Absolutnie tak!

    176 głos(ów)
    59,5%
  2. Tak, ale po usprawnieniu serwerów.

    84 głos(ów)
    28,4%
  3. Tak, ale po pewnych poprawkach.

    10 głos(ów)
    3,4%
  4. Nie, nie potrzeba jej w DO.

    23 głos(ów)
    7,8%
  5. Nie mam zdania...

    3 głos(ów)
    1,0%
  1. Legenda

    Legenda User

    Szacun , że Wam się chciało tyle pracy w to włożyć , jednak patrząc po innych forach projektów 3 gali jest mnóstwo. Jednakże trzymam kciuki za Wasz.
     
    Aster lubi to.
  2. Aster

    Aster User

    Chyba niestety to drugie...
     
  3. 3 gala jest bardzo dobrym pomysłem niech słabsi gracze polatają sobie po pierwszych 2 galach a najlepszych niech automatycznie przerzuci na 3 gale
     
  4. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Szanowny graczu,
    Myślę, że automatyczne przerzucanie silnych graczy nie wchodzi w grę, ponieważ każdy ma prawo do decyzji na której mapie chce latać, a może zdarzyć się i tak, że ktoś z silniejszych graczy ma do zrobienia misje na pierwszej lub drugiej gali.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  5. ja tylko podawałem sugestię panie MOD_MIKUS ale nagrody są bardzo dobre
     
  6. MOD_Artemida

    MOD_Artemida Guest

    Drogi Graczu
    Jeśli mogę
    Pomysł 3 gali jest dla mnie wspaniały
    Często pisałam z autorem tego pomysłu
    I wydaję mi się że nie chodzi o to by mocniejsi grali tam, a słabsi na 1 i 2 gali
    Ale by urozmaicić tą grę i stworzyć coś co będzie przyciągało Graczy

    pozdrawiam
    MOD_Artemida
     
    UBERPROTEGIT lubi to.
  7. Zgadzam się z twoi zdaniem MOD_Artemida
     
    MOD_Artemida lubi to.
  8. Aster

    Aster User

    Myślę że nawet jak powstanie 3 gala, to zawsze znajdzie się taki, który będzie bił słabszych. Będzie ich jednak dużo mniej, a to dlatego że przed silnymi staną zupełnie nowe, potężne wyzwania takie jak Emperory, OVERLORD czy alieny Ultra. Nie będą się nudzić, no i raczej nie będą cwaniaczyć przy tych najsilniejszych alienach, gdyż ubicie ich w pojedynkę będzie niemożliwe.

    Pożyjemy, zobaczymy... A na razie zajmę się ulepszaniem projektu.

    PS: Jak tam podobają wam się wrota Ares i Artemida? Te drugie jeszcze muszę dopracować.
     
    Ostatnie edytowanie: 11 sierpnia 2018
  9. MOD_Artemida

    MOD_Artemida Guest

    Drogi Aster
    Wrotka strasznie trudne czyli fantastyczne:D
    Może nagrody ciut wygórowane no ale trzeba się w nich napracować
    Fajna sprawa z tym wyborem i nieprzewidywalnością
    Dla mnie super

    pozdrawiam
    MOD_Artemida
     
  10. Aster

    Aster User

    Jeszcze je dopracuję, tak jak Aresa. No dobra, a jak Ares? ;)
     
  11. MOD_Artemida

    MOD_Artemida Guest

    Niesamowite wrota
    Sądzę że " Tunel of Terror"
    To przy nich "bułka z masłem"
    Ale takie powinny być właśnie wrota
    By mieć satysfakcję z ich ukończenia:D


    pozdrawiam
    MOD_Artemida
     
  12. 3 gala ? sam pomysł jest spoko , lecz trzeba pomyśleć nad projektenm nie tyle samych map jak i alienów na niej grafiki ich pkt hp i sh miejsce portów itp więc samo zrobienie mapy to jedna z rzeczy aby 3 gala powstała :D
     
  13. kris0211.

    kris0211. User

    Ale... przecież są projekty alienów i rozmieszczenie portów o_O
     
  14. To są tylko projekty bardzo dobrze zrobione najbardziej spodobały mi się te wrotka nowe :D wracając to tylko projekty najprawdopodbniej BG jeżeli miało by zrobić 3 gale przy pomocy tego to napewno były by jakieś poprawki itp map alienów wiesz o co chodzi :D
     
  15. kris0211.

    kris0211. User

    Rozumiem o co chodzi ;) "Balans" (czyli uczynienie alienów kompletnie nieopłacalnymi :p)

    Kilka razy mówiliśmy, że to tylko grafiki koncepcyjne i BP (jeśli się tym zainteresują) zrobi to lepiej :rolleyes:
     
  16. Aster

    Aster User

    Ja dopiero teraz zauważyłem że nie ma wielu grafik podstawowych alienów. Kurde. :eek::mad::oops:
    Muszę się tym zająć.
     
  17. Ghost_User

    Ghost_User User

    OVERLORD powinien raczej być taki jak ja zaproponowałem ponieważ ja go stworzyłem.
     
  18. Aster

    Aster User

    Dogadamy się jakoś. ;)
     
  19. Dałeś dla Bigpointu wszystko na tacy, a oni i tak z tego nie skorzystają. Taki to jest realizm supportu tej gry
     
  20. Ghost_User

    Ghost_User User

    Kto by się spodziewał?
     
    kris0211. lubi to.