gra

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika •p•я•σ•я•σ•к•, 18 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. [ciach] mam dość nie da się grać jak nie można się zalogować to wylogowuję cię co chwila albo takie lagi że glowa boli do tego jeszcze wielcy mocodawcy od gy nic nie robią tyko kasa się liczy tylko co z tego bo jak nawet coś kupisz to i tak nie skorzystasz bo to g..... nie gra .Może jak tysiące graczy by odeszło to co by do tych pseudo informatyków dotarło i zaczeli by pracować nad ustabilizowaniem gry .nawet nie ma możliwości otrzymania jakieś rekonpensaty,piszesz do nich odpisują problem znany pracują nad nim ile rok dwa w nieskończoność a ty frajerze płacz i płać. Koniec z tym syfem wolę inne gry.A teraz możecie dać bana w nieskończoność mi to już lata

    Edycja Eviana: otrzymujesz bana na miesiąc za wulgaryzmy
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 grudnia 2020
    FuksorHD lubi to.
  2. to jest tak BP wprowadza eventy a potem są tego efekty że nie da się wejść na gre ani zalogować sie ani nie można zrobić misji codziennych tylko kase im płacić cały czas a potem myśli chodzą czy nie żałujesz że są wydane pieniądze na premke czy urke cokolwiek
     
  3. Ares[19]

    Ares[19] User

    Ja od tygodnia nie mogę zalogować się na mapę bo ciągle ładowanie. Beznadzieja A nie gra.
    Zamiast dodawać bezsensowne rzeczy to by mogli naprawić błędy, miesiąc bez eventu każdy wytrzyma bo lepiej mieć płynną i działającą grę...
     
  4. Zary-pl

    Zary-pl User

    od 61 godzin nie mogę się zalogować a PT problem znany pracujemy może nie popsujemy itd...
     
  5. FuksorHD

    FuksorHD User

    Co prawda to prawda wczoraj (PIĄTEK) od 15 do 19 koszmarne lagi, a od 20 do 24 brak możliwości połączenia z grą, nawet dzisiaj z samego rana 9;50~ gra również nie pozwala na połączenie (nowy serwer g1). Wczoraj był event na zeusa więc postanowiłem te parę zł wydać, może coś ciekawego na start wpadnie co było błędem bo zebrałem tylko ~50 skrzyń z 200 i na tym się skończyło.
     
  6. kilka godzin nie podłączenie gry! Gdzie jest Administrator niech napraw tej błędzie?
     
  7. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.