Gra

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Wladimir50, 31 sierpnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Nie da się odpalić gry, przy próbie połączenia rozłącza mnie od razu, czyżby kolejny błąd? Czy ja mam tak tylko?
     
  2. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Dobra problem już zniknął
     
  3. problem jest taki że nie da się robić jakiej kolwiek misji, jeżeli boty są ważniejsze niż gracze to czas się pożegnać z tą grą chyba, bo tak sie zapowiada
     
  4. Wladimir50

    Wladimir50 User


    Ja juz sie pogodzilem z tym, mam kompletnie w nosie boty i inne bzdety, gra umrze to umrze i trudno, chociaż nadal mysle ze ta gra to totalne arcydzieło które kiedykolwiek powstało, zwlaszcza pare lat temu jak gralem, tylko problem w tym, że programy i inne syfy ją zniszczyły, gra sama w sobie jest dobra no i mimo ze juz zdycha lekko bo nie jest dbana tak jak powinna, to BigPoint woli patrzeć w portfel niż do rozumu.

    Wszystko sie sypie, na grze praktycznie nikt na czat nie patrzy i tylko widze jak płaczące dzieci z klanów typu C* etc... sie wyzywają pomiedzy innymi klanami no to co tu poradzisz, gra straciła swoje zainteresowanie juz pare lat temu, nikomu siedzenia nie chce sie ruszyc to sie nie zdziwie jak ta gra zdechnie w przeciagu 2 lat lub 3 co najmniej :)
     
  5. mogę się spodziewać że w ciagu 2 lub 3 lat tej gry już nie zobacze niestety