Gwiezdne wzniesienie nagroda

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Dzikimis, 17 lutego 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Dzikimis

    Dzikimis User

    Hej, mam pytanie bo w nocy w dniu 16.02 wyskoczyło mi okienko odebrania nagrody za wrota gwiezdne wzniesienie ale nie odebrałem jej od razu tylko wyszedłem z gry mając nadzieję że uda mi się ją odebrać rano ale już nie pokazało mi się ponownie i teraz moje pytanie, jest jakiś sposób żeby odzyskać/odebrać tę nagrodę.
     
  2. S3nd3r

    S3nd3r User

    A nie doliczyło ci czasem nagród, pomimo nie kliknięcia guzika? Zobacz czy urka i ammo się zgadza czy jest więcej. W razie czego pozostaje pisać do supportu, kliknij pytajnik w górnym rogu w kliencie i tam masz formularz.
     
  3. Dzikimis

    Dzikimis User

    No nie doliczyło sprawdzałem po białce, no dobra to napiszę choć z nimi to ciężko będzie, dzięki