Blad Gwiezdne wzniesienie

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika Puresowaty, 22 kwietnia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Tags:
  1. Puresowaty

    Puresowaty User

    Utknąłem we wrotach Astrala, nie mogę nic zrobić, ani się wylogować, bo pokazuje mi że logout jest niemożliwy, ani ubić ostatniego alienka gdyż ciągle pokazuje mi że jest poza zasięgiem. Tkwię tam już od ponad godziny i nic. W dodatku latam normalnym statkiem z całym eq i petem. Proszę o pomoc.
     
  2. Kliknij logout i zmien hangar na inny statek
     
  3. Puresowaty

    Puresowaty User

    Gdy próbuję się wylogować to wyskakuje komunikat, że logout niemożliwy, więc to odpada.
     
  4. A samoczynnie nie wyskakuje ci okienko logout? jeśli ci samo wyskoczy to je kliknij
     
  5. S3nd3r

    S3nd3r User

    Jak się nic nie da zrobić to pisz do pomocy technicznej, że ci statek utknął we wrotach i żeby ci go przenieśli do bazy.
     
  6. Puresowaty

    Puresowaty User

    Zostawiłem statek nieruchomo przez godzinę i nic. Wczoraj wyłączyłem grę o 22 dzisiaj o 6 rano nadal byłem w tym samym miejscu. :/
     
  7. Puresowaty

    Puresowaty User

    Napisałem, ale znając BP to jeszcze pewnie posiedzę w tych wrotach