Ogłoszenie Hadesy Niedziela 14.07

Temat na forum 'Od użytkowników dla użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika LynkDynamit, 12 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Witam zgromadzonych.
    Ze względu na to, że planuję zrobić ~30 Hadesów w najbliższą niedzielę, a mam bana na czat, który mija mi około 20:00 (jak od 20 zacznę zbierać grupę to na pewno do północy zrobię 30 hadesów) pragnę zaprosić wszystkich zainteresowanych na wspólne Hadesiki serwer polski oczywiście.

Kto jest zainteresowany - ten niech wrzuca tutaj swój nick w grze. Następnie w najbliższą niedzielę (14.07) o godzinie 12:00 zacznę zapraszać do grupy.

Tutaj ustalenie konkretnej godziny jest obligatoryjne, ze względu na to, że nie jestem w stanie komunikować się z nikim w grze.

Osobiście jestem gotowy zagwarantować full boostery (rozdzielacze na PD, HON, HP, SHD, DMG) i tego też wymagam od osób, które już dołączą do grupy. Jeśli uda się zorganizować grupę to będę sprawdzał obecność chociaż podstawowych (DMG, SHD, HON) boosterków :)
    Proszę też nie wpisywać tutaj nicków do kont, które nie mają sensownego wyposażenia, bo jestem uczulony na graczy, którzy wchodzą do Hadesa i piszą na grupowym "co tutaj się robi?".

Mam nadzieję że zbierze się fajna ekipa i razem pośmigamy większą ilość Hadesów :)
    Do zobaczenia w niedzielę :)

2. Okey, myślę że nikt już się nie zbierze. Można zamknąć.

Poleć tę stronę