Havoki-chwalimy się

Temat na forum 'Kącik mówców' rozpoczęty przez użytkownika Donatan, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. S*Y*Z*Y*F

    S*Y*Z*Y*F User

    16 zet - 9 dresów
    jeszcze jeden ^.^
     
  2. -|Diw|-

    -|Diw|- User

    Syzyf, nie za dobrze Ci? :p
    U mnie przy 31-szej zecie 15-ty havoc :)
     
  3. S*Y*Z*Y*F

    S*Y*Z*Y*F User

    to ty na druga hale zbierasz pewnie już :) ja do 10 zbiore, a później non stop kappy. narazie bodajże 5 kapp mam, 3 lf-4, multibooster i raz pusta, więc czeka mnie dłuuuugie zbieranko...
     
  4. Nie trzymasz się tematu. Co do mnie:
    0 zet, 0 dresików. A takie pytanie ode mnie, gdzie herculesy można wylosować? Jakie wrotka? I skąd macie tyle kluczy? o_O
     
  5. MOD_Davidian

    MOD_Davidian Guest

    Herkulesy można dostać za ukończenie wrót kappa,więcej>TU<
    Duże ilości kluczy można zdobyć najszybciej,kupując je za uridium.
    Inne alternatywy(znacznie bardziej pracochłonne),to robienie Zet(25 kluczy) oraz dwóch konkretnych misji codziennych,za wykonanie każdej można otrzymać 1 klucz.

    Pozdrawiam
    MOD_Davidian
     
  6. 11 zet 1 havoc, wpadł po pierwszej zecie, a potem 10 razy pod rząd pusto. Zastanawiam się czy to nie jakiś błąd, zwłaszcza że często przy ostatniej fali musiałem się ponownie logować.
     
  7. S*Y*Z*Y*F

    S*Y*Z*Y*F User

    dziwna sprawa.. nieraz jest tak, że ktoś ma 10/10. może kwestia szczęścia? skoro tyle wtop, to przyjdzie czas na serie szczęścia (miejmy nadzieje) :D
     
  8. Statystycznie 10 wtop pod rząd jest możliwe, ale jeśli gracze pisali tu prawdę o swoich próbach, to wartość oczekiwana ilości havoców w 11 próbach wynosi 3-4.
     
  9. Niby tak ale ilu graczy się nie wypowiada na forum? Sama nie zrobiłam aż tylu zet ale są nawet takie przypadki jak brak designów przy 16 zrobionych zetach :eek:.

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  10. S*Y*Z*Y*F

    S*Y*Z*Y*F User

    w rzeczy samej. kolega mój gra na serwie hiszpańskim (nie wiem którym), jako że wzorowo zna ten język. i miał tak (dobrze pamiętam, bo dziwne to było) : 1 - dres, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11 - brak dresu, 12,13,14,15,16,17,18,19,20- dres. więc wszystko przed tobą :D
     
  11. SaJu

    SaJu User

    4 Zety = 3 havoki
     
  12. Donatan

    Donatan User

    9 zet-4 dresy
    1,3,4,7-dres
    2,5,6,8,9-puste
     
  13. 8 zet = 2 havoki. Całkiem ciekawie...

    9 zeta prawie złożona, ale czy jest sens je składać jak nic nie wypada?
     
  14. Donatan

    Donatan User

    Pewnie że jest sens ich składania,tylko cie czeka penie wiele zet jeszcze
    Ja mam 9 zet i 4 havo
    zaraz będzie 10 105/111
     
  15. 9 zet = ciągle 2 havoki...
     
  16. __WILKEN__

    __WILKEN__ User

    16 zet 7 havo:oops::oops:
     
  17. S*Y*Z*Y*F

    S*Y*Z*Y*F User

    17 zetek i na nadal 9 dresów.. na tego ostatniego chyba poczekam dłuuuuugo... :/
     
  18. 12 zet - 3 havo ;C
     
  19. Donatan

    Donatan User

    10 zet-4 havo
    1,3,4,7-dres
    1,5,6,8,9,10-puste
    3 x pod rząd puste zety,lol,Jak to możliwe?
     
  20. S*Y*Z*Y*F

    S*Y*Z*Y*F User

    3 to nie tak źle.... zobacz jak ci co na komplet robili np 40-50 zet musieli sie wkurać...

    zeta nr 18 - dresik. w końcu ostatni:) czyli podsumowując - 18 zet i 10 havoców
     
    Ostatnie edytowanie: 10 czerwca 2014