Opinie Hitac powraca

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 16 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Legenda

    Legenda User

    tak było poprzednio.
     
  2. kube

    kube User

    czy problem z pustymi skrzynkami z hitaca 2.5 jest znany ?
     
  3. Tak samo znany jak z powazka juz nad tym pracują potrwać to moze miesiące
     
  4. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Zosiaczek i Kamaro, to jest temat odnośnie hitaca. Zgłoszenia odnoście bugowań nalezy wysyłać do pomocy technicznej, posty usuwam.

    tak, jest znany
     
    Ostatnie edytowanie: 18 sierpnia 2020
    kube lubi to.
  5. Czy jest sens robienia eventu dla jednego klanu i tylko napakowanych graczy? A co z całą resztą graczy z serwera ?
     
  6. kube

    kube User

    dzisiaj 6 pustych skrzyń przecież nikt tego nie sprawdzi ?
     
  7. REVERS

    REVERS User

    Event jest jak najbardziej sensowy. Aliena - w tym przypadku hitacka - bije klan, który dominuje na serwerze. Wybijają statki a nagrodą dla nich jest właśnie hitack. Nic złego w takim zagraniu nie widze. Chcecie bić hitacka? Wybijcie pod nim klan, który go przejął. Pozdrowienia dla E*Z
     
  8. Event nie może być konstruowany pod słabych graczy, nie miałoby to najmniejszego sensu. Co wtedy mieliby robić ci, którzy tylko czekają na takie bitki jak hitack? Jeśli nie masz full konta pracuj nad wyposażeniem, a nie wypuszczasz się w event, który tylko prosi sie o dominację.A jeśli posiadasz klan i uważasz, że należy Ci sie hitack jak chlopu ziemia to sie zbierzcie i go wywalczcie

    Ja jak byłem tycim samolotem to od portalu na 2-2 albo 2-4 sie nie wypuszczałem.A cp dopiero jakies eventy XD
     
  9. parlez jak byscie nie uzywali nielegalnych progromow to by bylo ok
     
  10. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    otrzymaliśmy informację, że puste skrzynie nie są błędem, tak zbudowany jest event. Jest szansa na nagrodę.
     
  11. Osoby które samodzielnie nie robiły konta,lecz je kupiły bądź dostały (a resztę roboty zrobił program) niech unikają wypowiadania się na forum.To budzi przynajmniej u mnie negatywne emocje. (koniec komentarza)
     
  12. warrriat

    warrriat User

    Jeśli masz jakiekolwiek dowody/podejrzenia odnośnie zakupu/przekazania konta lub używania nielegalnych wspomagaczy niezgodnych z OWH to zgłoś to do pomocy technicznej.
     
  13. Nigdy na nikogo nie donosiłem i nie będę tego robił.To nie moja branża :p Od tego są inni ...
     
  14. jazon161

    jazon161 User

    na innych serwerach wszyscy wspolnie biara udzial w evencie nie co na pl
     
  15. warrriat

    warrriat User

    Jest to gra PvP. Twoja frustracja związana z niemożliwością bicia alienów jest zrozumiała, jednak ty też powinieneś zrozumiec mechanikę gry.

    Specjalnie dla Ciebie przygotowałem listę miejsc gdzie możesz zarabiać bez obaw o bycie zestrzelonym.
    1. Wrota międzygalaktyczne. Oprócz cennej amunicji możesz zdobyć tam lepsze wyposażenie, które może pozwolić stawić czoła wrogom w walce na zwykłych mapach.
    2. Wrota Q-zone(wrota kwarantanny). Całkiem duży zarobek uridium oraz bardzo cenne RWA i amunicja.
    3. Wrota LoW(wrota grupowe). Jak sama nazwa mówi zbierasz grupę śmiałków i bijecie falkona oraz pozostałe alieny.
    4. Jeśli te wszystkie opcje przewyższają Twoje możliwości polecam steunery na x-1 swojej firmy.


    Co do samego eventu jak hitac zazwyczaj był mało opłacalnym eventem tak mało opłacalnym eventem pozostał. Kiedyś przed wprowadzeniem map BL oraz zmniejszonych nagród jeszcze się go w miarę opłacało bić na uridium.Teraz nawet wprowadzenie nagród typu laser Prometheus czy też osłona B03 nie zwiększa jego atrakcyjności. Przeciętny gracz, który to skończy 10 misji na prometheuse w trakcie trwania eventu zrobi sobie komplet tych laserów. Jak zawsze jedyną sensowną nagrodą jest status premium oraz indokrynol.

    Interesującą formułą jest hitac latający po mapach bitewnych. Mam nadzieję, że demaner też tak będzie robił.
     
    -ereziel123- lubi to.
  16. kube

    kube User

    i teraz dziękuje za wyczerpującą odpowiedź :)
     
  17. jazon161

    jazon161 User

    Czytaj to z zrozumieniem mnie nie oto chodz jak znasz fabule tej gry.
     
  18. -OMEN-

    -OMEN- User

    Mam pytanie o moduł, który jest nagrodą z misji.
    Obecnie nagrodą jest moduł do Aegisa.

    Na forum jest napisane, że podczas tego eventu dostępny jest moduł do Solace DMG-SG01+5% DMG.
    „Atak Hitac”: nagrody z celów (wymagana Licencja Bojowa)
    &
    Kapsułki Hitac


    Jednak tego modułu nie ma w nagrodach za ukończenie celów.
    W takim razie dlaczego i kiedy taki moduł będzie można zdobyć ?
     
  19. bolopol

    bolopol User

    moduł do Solace DMG-SG01+5% DMG to jest z poprzedniej edycji tego ewentu i nie miało by to sensu bo jest modul DMG-NPC01+15%

    zgadza sie wystarczy popatrzyć na moduły mimka kilka leciało w jednym ewencie
     
    Ostatnie edytowanie: 26 sierpnia 2020
  20. -OMEN-

    -OMEN- User

    Miałoby sens ponieważ to są inne moduły.
    DMG-SG01+5% to bonus przeciwko NPC i graczom
    DMG-NPC01+15% ten daje tylko bonus w walce z NPC