Opinie Hitac powraca

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 16 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Delfinek3

    Delfinek3 User

    A kiedy będzie losowanie tych głównych nagród? I gdzie to będzie ogłoszone kto wygrał?
     
  2. Delfinek3

    Delfinek3 User

    bo nie mogę znaleźć nigdzie takiej informacji
     
  3. AleJazda

    AleJazda User

    kiedy losowanie nagrod??
     
  4. AleJazda

    AleJazda User

    `Witajcie Kosmiczni Piloci,

    Event Hitac dobiegł końca, losowanie się odbyło, a nagrody zostały dopisane do kont.

    Wasza Ekipa Darkorbit`
    a o ktorej godzinie niby bylo?? i dzisiaj czy wczoraj?? pisze ze losowanie sie odbylo moze tak byscie napisali date kiedy i godzine o ktorej juz nie laska pomyslec chyba korona-świrus uderzył za mocno do glowy
     
  5. 11:56
    jeżeli nic nie masz to nic nie wygrałeś
     
  6. kube

    kube User

    czy to tajemnica co ktos otrzymał bo wygląda na to że ktoś dostał tylko nikt nie wie kto ?
     
  7. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    AleJazda, gdybyśmy otrzymali taką informację, to by się pojawiła w ogłoszeniu. Losowanie odbyło się wczoraj i wczoraj też dopisane były nagrody. Przymknę oko na ostatnie zdanie, ale następnym razem złap oddech dwa razy niż coś takiego napiszesz.
     
  8. warrriat

    warrriat User

    AleJazda,

    Wydaje mi się kolego, że jednak to ty masz gdzieś regulamin, bo usilnie starasz się go złamać i udowodnić, że to jednak ty masz rację.

    Sam event bardzo w porządku. Niestety nie udało mi się na głównym koncie otrzymać żadnej nagrody z losowania, ale przynajmniej nazbierałem trochę nowego high-techu. Mam nadzieję, że jeśli w najbliższym czasie pojawi się demaner to event ten również będzie odbywał się na mapach bitewnych.

    Edycja Eviana: usunięcie cytatu usuniętego postu
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 września 2020
  9. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Posty nie na temat zostają usunięte. Skargi składamy do pomocy technicznej.
     
  10. kube

    kube User

    a wiec nie dowiem sie niczego zreszta jak zwykle
     
  11. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Gdzie te całe Hitaci będą występować? Zero informacji co do tego tylko jest napisane od kiedy do kiedy trwa event i jakie nagrody można wygrać przy odrobinie szczęścia.
     
  12. kloda1

    kloda1 User

    to ma byc event?
    gdzie 1 klan 3 graczy maja podpiete multikonta pod siebie na botach i bija wszystkich gracyz ne dajac robic celi
    neich BP ruszy wkoncu te swoje 4 litery i neich odrazu permy dają na takie konta niech wleci admin i neich posprzata a nie sie obijacie niewiadomo co robicie
    a nic nei robicie zeby gralo sie lepiej
     
    -dshh14- lubi to.
  13. Wladimir50

    Wladimir50 User


    Nie chce nic sugerować ani mowic, ale robia to co robia wazne zeby hajs sie zgadzał a reszte maja no.... w 4 literach ;)
     
    -dshh14- lubi to.
  14. Przez ich działanie sie mocno nie zgadza. A do eventu to lipa, boty, boty, boty.
     
  15. Event ktory blokuja pociagi z ktorymi BP nic nie robi , szok !!! Ktos naprawde liczyl na normalne expienie ? co to 2010 ?
     
  16. Kociula

    Kociula User

    Ten fragment jest ciekawy:
    Tak jak ostatnio, prezentujemy również łatwiejszą wersję Hitac, która będzie dostępna podczas akcji, by w zabawie mogli wziąć udział także nowicjusze. Ten wariant zmniejsza szansę na znalezienie kapsułek, ale w zamian nowi gracze mają możliwość zdobycia niektórych z najnowszych nagród licencji bojowej i wymiany kluczy licencji bojowej.
    Szkoda że sie nie da dostać do hitaca :)

    Problem jest duży bo fizycznie nie da sie wykonać wszystkich misji w licencji bojowej, bo nie da sie atakować hitaca, taka ma obstawę.
    Jeżeli hitac byłby na każdej mapie i skalowałby się tak samo jak agatus to nowicjusze by mieli szanse na skończenie misji, bo obecnie jedna grupa go trzyma i sie nie da podejsc :)
     
    -dshh14- lubi to.
  17. Stanleyek

    Stanleyek User

    Mam 23 lvl i nawet nie miałm szansy zobaczy Hitaca, zaraz po wejściu na mapę gdzie ma być zostaję zniszczonyprzez pociąg wrogów, uzbroilem się na maxa i nawet moja obrona nie trwala 2 sekund. Do czasu kiedy pociągi nie odpuszczą, pojedyńczy gracz nie ma szans choćby nie wiem jaki był silny. Odradzam nA RAZIE PRÓBY DLA UCZCIWYCH GRACZY.
     
    -dshh14- lubi to.
  18. Wladimir50

    Wladimir50 User


    Typowe eventy dla graczy 25 lvl wzwyż a dla nowicjuszy to wciskać bajke jak na dobranoc :D Tak samo było z demanerami chyba 3 lata temu albo i mniej, tyle graczy w grupie i jak tu cokolwiek zrobić? No trudno, ale to typowe eventy Bugpointu, jedyny event w ktorym mozna cos zdzialac albo i nie jedyny to mroźny labirynt gdzie będąc flaxem nawet dasz rade zarobic troche uridium :p
     
  19. -OMEN-

    -OMEN- User

    BP zróbcie coś z tym eventem, same pociągi przy Hitakach.
     
  20. typowa anarchia panuje na mapach pelne przyzwolenie adminow i firmy BP
     
    majkiski13 lubi to.