Opinie Hitac powraca

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 16 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. oni nie zrobią z tym porządku bo jeżeliby zrobili porządek na eventach to dawno by zrobili coś konkretnego, a teraz musi się zgadzać hajs i niestety, trzeba się z tym pogodzić, a teraz nawet celów nie można robić bo ktoś ważniejszy musi bić hitace
     
  2. Wladimir50

    Wladimir50 User

    To są tak zwani spoceńcy, którzy siedzą cały dzień nad przeglądarkowa gierka by zrobić jakieś cele xd
     
  3. a komuś nie dadzą zrobić, albo się boją że dostaną łomot od innych graczy i dlatego nie dają zrobic celów
     
  4. Wladimir50

    Wladimir50 User

    No sluchaj, wiesz jak jest co tu wiecje mowic xd jak wspomnialem wyzej, wiekszosc graczy tejże gierki to spocency bez zycia, lataja na jakichs tam programach terefere różne bzdety, ja jak bym był programista tej gry to bym do takiego czegos nie dopuścil i zbanowal po prostu, no ale hajs musi sie zgadzac wiec co tam mam do powiedzenia :D
     
  5. -OMEN-

    -OMEN- User

    Tych celów na Hitaca nie da się zrobić, co polecę to pociąg przy nim i wszystkich leją. Goście ewidentnie na niedozwolonych programach, nawet na czacie się z tym nie kryją i śmieją z innych.
    Co to za zarządca gry ?
     
  6. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Nic z tym nie zrobisz niestety pogódź sie z tym, w dziesiejszych czasach DO tylko hajs sie liczy koniec kropka. Nawet jak zglosisz to gówno zrobią z tym.
     
  7. Neon.

    Neon. User

    Nie no coś z tym zrobią. Ja już za czepianie się powszechnej tolerancji dla oszustów dostałem bana na forum oraz odpowiedź sugerującą, że brak istotnych danych potrzebnych do udzielenia pomocy.....w skrócie mają albo wywalone na to, albo są dogadani i palą frana, że nie wiedzą o co biega.
     
    -dshh14- lubi to.
  8. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Mam obawy co do PL3, jakby ten serwer umieral szczerze, pustki na mapach no i oczywiście boty ktore nie sa banowane bo bp jest slepe, nie wiem jak na innych serwerach jest, możliwe ze lepiej w porownaniu co do polskiego serwera
     
  9. nie zrobisz wszystkich celów ponieważ brygada programów i botów przede wszystkim tam lata, nawet ja nie zdołam zrobić tych celów, ponieważ takie zachowanie jest kwalifikowane pod chamstwo, a BP widać że to toleruje to tak jest niestety, przykro mi bardzo, nie wiem czy warto licencje kupować na te żmudne ponad 10 celów
     
    Wladimir50 i -dshh14- lubią to.
  10. Wladimir50

    Wladimir50 User

    To prawda, ja od początku eventu mam jedynie zrobione 4 cele bo nawet do hitaca podlecic nie idzie jak gwardia spoceńców z C* i 775 stoją cały dzień przy nim
     
  11. Nawet ta brygada spoceńców 775 czy C* się nie podzielą hitacem czy demanerem bo oni nie potrafią tego zrobić i zgrywają mocarzy, a tak naprawdę są ułomnymi ludźmi do potęgi X. To jest jasna sprawa że BP takie coś toleruje a my musimy to znosić takie zachowania jak chamstwo na mapach podczas eventu hitaca czy demanera. Z demanerami dokładnie jest to samo co z hitacem; nic dodać nic ująć. Taka jest prawda o sytuacji w grze podczas eventów hitaca i demanera
     
  12. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Jak nie jesteś wchłonięty grą jak większość "koxów" to brawa dla ciebie, nie warto liczyć na cokolwiek w tej grze z beznadziejnym działem który i tak nic nie robi i ma to gdzieś xD

    Typowe boomerskie zdanie: "Kiedyś było jakoś lepiej, a nie to co teraz" Przynajmniej ta gra nie była takim trash'em jak dzisiaj, wszystko popsute szczerze mówiąc, optymalizacja której nie ma a gdzieś sobie lata w przestworzach galaktyki, dużo tu wymieniać nie chce mi się
     
  13. no muszę ci przyznać racje bo tak jest niestety i nigdy to się nie zmieni tak jak ty to piszesz nie warto na cokolwiek liczyć bo nie ma najmniejszego sensu
     
  14. Wladimir50

    Wladimir50 User


    W sensie, nie do końca pisalem to na powaznie, bo jest nadzieja, ale jaka? No właśnie... Zobaczymy ile ta gra jeszcze pożyje, bo jak to mawiają, wiecznie żyć coś nie może :)
     
  15. nic wieczne nie będzie trwać czy ta gra czy cokolwiek, tak samo i z człowiekiem, człowiek żyć wiecznie nie będzie
     
  16. Stanleyek

    Stanleyek User

    Zrobiłem 16 celow i to chyba wszystko na co mnie stać, spróbuję jeszcze zbliżyć się do Hitaca pod koniec eventu, może pociągi już odpusczą, zobaczymy.
     
  17. S3nd3r

    S3nd3r User

    Można wiedzieć jakie są podstawowe szkody nowego lasera Asmodeusz i o ile się zwiększają przy kilach za npc czy to tajemnica?
     
  18. maly2222mm

    maly2222mm User

    nawet nie potrafia eventu wprowadzic
     

  19. Nowy Laser: Laser Asmodeusza
    Laser naznaczony krwią bitwy. Ta brutalna broń staje się silniejsza, im więcej NPC wyeliminujesz. Każde trafienie przypieczętowuje los pozostałych wrogów.
    Zdolność AM-L zwiększa obrażenia zadawane NPC przy każdym zabiciu NPC (do 5 zabójstw) przez określony czas dla każdego wyposażonego Lasera Asmodeusza. Zdolność ta nie wymaga ręcznej aktywacji.


    • Bazowe obrażenia wynoszą 205
    Poniższa tabela pokazuje zwiększenie obrażeń, które możesz otrzymać za każdego zabitego NPC (dodaje do wcześniej otrzymanych wzmocnień).
    Zwróć uwagę, że wzmocnienie ma zastosowanie tylko do obrażeń podstawowych AM-L, które są aktualnie wyposażone na twoim statku,
    więc im więcej jest wyposażonych w AM-L, tym silniejszy efekt.
    Dotyczy tylko obrażeń podstawowych i dlatego nie zwiększa ich Obrażenia z innych źródeł (np. dopalacze NPC itp.)

    [​IMG]


    * Dodatkowy Bonus buff Amt działa przy posiadaniu 3 asmodeuszy lub więcej


    Info z niemieckiego forum
     
  20. S3nd3r

    S3nd3r User

    Te poziomy one się dodają czyli na 5 poziomie mam 5+21+22+23+24 = 95%, czy się nie dodają i na 5 poziomie mam 24%?
    I co oznacz base duration? jak nie szczele przez 20 sekund to umiejętność się resetuje tak?