HP Pet-a

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika Stanleyek, 2 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Tags:
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Stanleyek

    Stanleyek User

    Witam, może ktoś podpowie jak można zwiększyć HP Peta nie tylko przez dokupywanie protokółów HP. Mam ich już kilka na 3 poziomie i już następnych nie ma gdzie zmieścić, a chociaż magazyn na HP jest duży i mógłby pomieścić wielkie HP, to niestety HP rośnie tylko do ułamka pojemności magazynu . Co zrobić żeby napełniał się magazyn HP Peta do pełna jak to się dzieje w przypadku statku. Przeszukałem sporo tematów na forum , ale odpowiedzi nie udało mi się uzyskać. Może ktoś pomoże ?
     
  2. kosoglos

    kosoglos User

    Mechanizm naprawczy peta masz?
     
    Ostatnie edytowanie: 3 stycznia 2023
  3. Lednox1

    Lednox1 User

    kup mechanizm naprawczy, włóż i uruchom na pecie
     
  4. Stanleyek

    Stanleyek User

    mam mechanizm combo trybu ochronnego na 3 poziomie, czy o to chodzi ? To nie pomaga .
     
  5. Stanleyek

    Stanleyek User

    Wielkie dzięki, mam już rozwiązanie dzięki Wam, chodziło o dużo tańszy mechanizm naprawczy, To dzięki Waszym sugestiom udało mi się rozwiązać tą sprawę. Pozdrawiam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.