HP PETA

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika χ™Jõôт♦Þεε™χ*21*, 27 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Dodatkowo macie możliwość zakupu UPDATE HITPOINTS, które dodatkowo zwiększa ilość HP P.E.T.'a. Dodatki te odnajdziecie w SKLEPIE w stosownej zakładce:

    [​IMG]
    Każdy poziom P.E.T.'a odblokowuje możliwość zakupu UPGRADE jego HP:

    Gdzie to kupić
     
  2. *ice*.

    *ice*. User

    Sklep - P.E.T./MECHANIZM - górna lewa ikonka (taka jak powyżej) i już ;)
     
  3. to ja wiem ale jak zwiększyć HP bo na 285.000 mam tylko 13.750 coś jest nie tak miałem trochę przerwy w grze i nie pamiętam jak to jest bo nie mam w sklepie możliwości zakupu pewnie już kupiłem wszystkie ale HP jest małe i co trzeba zrobić aby HP było na FUL

    dzięki z zainteresowanie i czekam na jakąś odpowiedz
     
    Ostatnie edytowanie: 28 maja 2021
  4. Sklep- pet/ mechanizmy- mechanizm naprawczy, najlepiej poziom 3
    Efekt: naprawia 12000 HP na sekundę.
    Czas trwania: 30 sek.
    montujesz w wolny slot peta, i uruchamiasz na mapie gry.
     
  5. *ice*.

    *ice*. User

    na którym lvl masz peta ?
     
  6. na 20 noo mam mechanizm naprawczy na 3 i już wiem trzeba samemu uruchomić a nie ma jakiegoś do tego automatu jak na statku aby sam się załączał
     
    Ostatnie edytowanie: 28 maja 2021
  7. tylko ręcznie
     
  8. *ice*.

    *ice*. User

    możesz ustawić dowolny klawisz z klawiatury do naprawy - Ustawienia - Klawiatura - PET Naprawa
     
  9. @*ice*.
    coś kręcisz, albo nie widzę u siebie takiej opcji, pet-naprawa statku owszem jest, ale to naprawi hp statku jeśli jest na wyposażeniu a nie hp peta.