ηїεğяžεçžňŷ♥Ķσтεçžεĸ

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika BA_Amical, 9 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.


  1. Trudno, nie moja wina. :D


    Technologa wysłaliście na urlop, więc jak ?!


    To czemuż to w pewnym wątku, bez odpowiedzi kilka moich zapytań pozostaje, hę ? :rolleyes:
     
  2. BA_Amical

    BA_Amical Guest

    Tylko nie zganiaj wszystkiego na mnie :rolleyes:
    Są inne miejsca gdzie możesz to zrobić :oops:
    Ale że gdzie? :eek::eek:
     
  3. *MISZELKA*

    *MISZELKA* User

    Co ja będę nabijać Conanowi posty jak mogę tu napisać :D
    Po pierwsze serdeczne gratulacje awansu bo gdy 4 lata temu znikałam z gry skład ekipy były nieco inny :)
    A gdzie CMi? Nie możesz tam pomachać jakąś różczką i przywrócić dawnego ładu i porządku?
     
  4. BA_Amical

    BA_Amical Guest

    Dla mnie to tam bez różnicy :D Przynajmniej mi nie powie że nie kukałam :oops:
    Dziękuje ;) No od tego czasu naprawde sporo rzeczy się zmieniło :rolleyes:
    No CMków raczej już nie będzie w zeszłym roku przeszliśmy testy i tak już zostało ale to nie oznacza że za czat nikt nie jest odpowiedzialny co można wywnioskować z struktury ekipy i ogłoszenia na ten temat :oops: Obecnie to pilnuje ticketów co do czatu to moge nogą sobie potupać :cool:
     
  5. *MISZELKA*

    *MISZELKA* User

    Tak,widziałam strukturę i wiem. Zresztą sama pewnie po ticketach wiesz,że co "aktywniejszego inaczej" podeślę :D
    Ale to nie to samo. Ogromna szkoda,że zabrano CMów. Brakuje ich. A co u Ciebie? Na PL2 wcale Cię nie widuję. Grywasz jeszcze u Nas?
     
  6. BA_Amical

    BA_Amical Guest

    Widziałam widziałam :rolleyes:
    Każdy ma inne zdanie na ten temat no ale nic nie poradzimy :rolleyes:
    Ja jeszcze się trzymam po ilości zmian jakie ostatnio miały miejsce :D
    Na PL2 już nie latam od dłuższego czasu bywam na PL1 ale nigdy nie wiadomo co mi odbije ;)
     
  7. *MISZELKA*

    *MISZELKA* User

    Gdzieś mi tam mignęło w rankingu Twoje konto :) Może warto czasem odwiedzić starą dobrą dwójkę ? :) A co u Adama? Gra jeszcze ?
     
  8. BA_Amical

    BA_Amical Guest

    Już dawno chwastami zarosło :cool: Może kiedyś mnie coś podkusi ale niestety mało starych znajomych tam bywa dlatego też pewnie aż tak mnie tam nie ciągnie :rolleyes: U Adama też w porządku z wiekiem bardziej marudny się zrobił :D On to już dawno zapomniał jak się lata :cool:
     


  9. Samo się zgoni. :D


    Nie ma.


    Lukaj kukaj, a znajdziesz. :cool::p





    I dobrze, nie będzie się u mnie w we wątku wazelina dla ekipy produkować. :cool:
     
  10. *MISZELKA*

    *MISZELKA* User

    Tego się nie zapomina przecież :D
    A co do znajomych to kilka osób zostało jeszcze a i kilka wróciło :D Mnie też coś podkusiło - jakieś sentymenty stare :D
    Jaka wazelina ? :D Tego też potrzebujesz ? :D Zaskakujesz mnie.. I proszę mi tu scen nie robić bo my z Ewą się znamy lata świetlne już chyba :D
     
  11. BA_Amical

    BA_Amical Guest

    Nic się samo nie robi :p
    To już nie moja wina :rolleyes:
    Chyba już znalazłam :oops:

    Nie wiem może kiedyś tam się zaloguje :rolleyes:
     
  12. *MISZELKA*

    *MISZELKA* User

    To koniecznie daj znać :) Możemy też na TS powspominać stare czasy w jednym klanie :D
     
  13. *Torped*

    *Torped* User

    Bo co mi zrobisz ?:D
     


  14. Przed 30-stką jesteś, a lata świetlne się znacie ? - Coś tu nie tak... :rolleyes:




    Chyba nie, bo żadnej reakcji i wytłumaczenia przedstawionych problemów nie widzę.
     
    Ostatnie edytowanie: 5 czerwca 2017
  15. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    To aż tak marudzę ? :eek:
     
  16. BA_Amical

    BA_Amical Guest

    Będę marudzić nim wpadne ;)
    Jeszcze nie wiem .. coś się wymyśli :rolleyes:
    Jeśli chodzi o forum ja mogłam przekazać to komuś kto akurat jest za to odpowiedzialny co też zrobiłam
    No a nie? :eek:
     
  17. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Nie nie aż tak jak Ci się wydaje :oops:
     
  18. *MISZELKA*

    *MISZELKA* User

    Będziesz marudzić,że nie wpadniesz bardziej niż ja,żebyś wpadła ? :D Nie sądzę :D
     
  19. Doberek ;)
    widzę, że nic się nie zmieniło od roku. Amical dalej z rangą BA ( Bardzo Agresywna :D )
     


  20. No to fajno. Ale czemu przede wszystkim tam nie można było tego napisać ? :rolleyes:;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.