ηїεğяžεçžňŷ♥Ķσтεçžεĸ

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika BA_Amical, 9 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Powiedział bym zawsze. Łącznie z relacjami z innymi ludźmi.
     
  2. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Hehehe, a to to już szczególnie :D Nudne jest bycie w ciągłej przyjaźni, muszą być kłótnie :D To umacnia więzi. :D
     
  3. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    W takim razie nasze więzi są już dość silne ptaszyno :p
     
  4. MOD_TORO

    MOD_TORO Forum Moderator Team Darkorbit

    On jak się rozpędzi to żadnego nie zostawi:D
     
  5. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Hehe, jak silne to chyba czas na ślub? :D
     
  6. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Ekhem, a tęczową bluzkę i chorągiew chcesz? :D
    Jednak wolę kobietki :p
     
  7. Next!

    Next! User

    Post nie ma na celu trolowania czy też prowokacji oraz nie ma na celu naruszenia, żadnego z punktów OWH, regulaminu gry, regulaminu forum, netykiety, polskiego prawa jak i prawa europejskiego.
    "Ptaszyny" podpowiedzcie jak mam wyłączyć obserwowanie tego żenującego potoku wymiany dziecinnych banałów?
    P.S. Orzeł uważałem Cb za kogoś z klasą :(
    Czy 2 modów nie zaspamowało tu tematu??? Czy mod mod-owi jest w stanie dać bana??? Wątpię :(
    MOD_ORZEŁ mam prośbę: możesz to wysłać do swoich zwierzchników w B.P. ?
     
    Ostatnie edytowanie: 18 sierpnia 2018
  8. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Na górze strony jest opcja zakończ obserwowanie tematu.

    Pytanie czy rozmowy w dziale kto jest kim można nazwać spamem? W tych działach można porozmawiać o wszystkim, byle żeby to było zgodne z regulaminem. Ma to duże znaczenie w budowaniu relacji, chociażby gracz-gracz czy gracz-mod.

    Co do dziecinnej wymiany banałów- wiem, że może poziom rozmowy nie jest najwyższy, jednak jest to luźny dział. Spraw osobistych tu nikt nie będzie omawiał, polityka to troszkę temat niebezpieczny. Wiele tematów ucieka, gdyż jest to miejsce publiczne. Pozostają banały, pisanie może i o głupotach. Nikt nie każe ci tego czytać czy odpowiadać. Jednak pewna grupa osób lubi i takie rozmowy jakie się tu toczą- nie łamią regulaminu, więc uszanujmy to.

    Na koniec- cóż ja bym miał wysyłać wyżej? Co najwyżej raport o tym, jakie w danym dziale/temacie są kwestie poruszane :D Ale taki raport byłby bezsensem :)

    Tak więc szanuj innych, nie każdy ma takie same gusta ;)

    Pozdrawiam
    MOD_ORZEŁ
     
  9. MOD_Moth

    MOD_Moth User

    Generalnie tematy "kto kim jest" służą do rozmowy z ich właścicielami/autorami. W świetle przepisów forum nie ma znaczenia czy posty pisze moderator/moderatorzy czy zwykły użytkownik. Jeśli chodzi o spam, trzeba przytoczyć kilka definicji ze SJP jednak uważam, że jeśli temat jest o jakimś użytkowniku to ciężko uznać jakikolwiek wpis za spam, no chyba że jest to coś w postaci:
    -"a"
    -"b"
    -"c"
    Proszę o uspokojenie emocji. Nikt nie broni Ci włączyć się do dyskusji;)

    Pozdrawiam,
    MOD_Moth
     
  10. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Brak aktywności, zamykam.

    BA_Chmurka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.