Informacja dotycząca exploitów: Dopisanie nagród za ranking miesięczny przesunięte

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 29 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Jak ogłosiliśmy kilka dni temu, dochodzenie w sprawie graczy korzystających z exploitów jest w pełnym toku, ale jest kilka rzeczy, o które należy zadbać, zanim działania zostaną przez nas wykonane:
  - Zidentyfikowaliśmy graczy, którzy wykorzystali miesięczny pakiet deluxe i zdobyli więcej nagród, niż powinni. Nielegalnie zdobyte przedmioty zostaną usunięte, podobnie jak punkty poważania z tych kont. Dodatkowo konta zostaną zablokowane na 14 dni. Ta sankcja zostanie wprowadzona w najbliższym czasie.
  - Lista graczy, którzy wielokrotnie otrzymywali nagrody z misji nielegalnie, jest obecnie w przygotowaniu i ma zostać ukończona w przyszłym tygodniu.
  - W związku z tym, że lista korzystających z exploitu z nagród za misję jeszcze się nie skończyła, odłożymy dopisanie nagród z miesięcznego rankingu za grudzień. Gdy tylko usuniemy osoby używające wspomnianego exploitu z list rankingowych, nagrody zostaną przyznane, aby zapewnić uczciwe rankingi.


  Wasza Ekipa Darkorbit
   
 2. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Witajcie Kosmiczni Piloci!


  Po naszej ostatniej fali banów otrzymaliśmy wiele skarg od graczy, którzy twierdzili, że są niewinni i nie wykorzystali błędu miesięcznego kalendarza Deluxe.
  Zbadaliśmy to i oto fakty:
  • Gracze, którzy zostali ukarani, zostali zidentyfikowani za używanie błędu.
  • Jednak w niektórych dalszych dochodzeniach zauważyliśmy, że gracze, którzy popełnili tylko niewielką liczbę exploitów, również zostali ukarani i uważamy, że mogli to wykorzystać nieumyślnie (zawsze lubimy wierzyć w dobro w człowieku ).
  • Niemniej jednak ci gracze uruchomili nasz system wykrywania exploitów, nawet jeśli było to nieumyślne. W ramach dobrej woli jesteśmy gotowi zmienić naszą decyzję o blokadzie kont tych graczy. Dlatego planujemy je odblokować i zwrócić im nagrody, które powinni odebrać z miesięcznego kalendarza deluxe w okresie zbanowania. To odblokowanie i dopisanie nastąpi w ciągu następnych godzin.
  Postanowiliśmy również dać tym graczom 1 tydzień premium i 1 tydzień rabatu jako gest dobrej woli za utratę czasu. Ale dopisanie tego potrwa prawdopodobnie do końca tygodnia, ponieważ tego rodzaju działanie zostanie wykonane przez nasz zespół działu płatności.
  Pracujemy również nad działaniami, które podejmiemy przeciwko graczom, którzy wykorzystali błąd w misjach. Wkrótce pojawi się więcej informacji.


  Wasza Ekipa Darkorbit
   
 3. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Jak już ogłosiliśmy kilka dni temu, przeprowadziliśmy właśnie skrypt, który zbanował permanentnie wszystkie konta graczy, które można było zidentyfikować jako korzystające z błędu powielania zadań, aby wielokrotnie zdobywać nagrody za misje. Wiemy, że również wielu innych graczy wykorzystało ten błąd, ale tylko do pewnego stopnia. W tym momencie ukaramy tych, którzy najbardziej wykorzystywali ten błąd- zamknięciem konta. Wszelkie możliwe istniejące subskrypcje tych kont zostaną jak najszybciej usunięte przez nasz zespół ds. Płatności.
  Usunęliśmy również konta graczy, które wykorzystywały exploity z miesięcznych list rankingowych i wkrótce będziemy dopisywać miesięczne nagrody rankingowe.
  W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym zespołem pomocy technicznej poprzez formularz wsparcia.


  Wasza Ekipa Darkorbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę