Informacja od producenta na temat zawieszenia rozgrywek Jackpot Areny

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika TL_STRONG, 28 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_STRONG

  TL_STRONG Guest

  Szanowni kosmiczni piloci,

  Przypominaliśmy niedawno, że nieuczciwe praktyki, niezgodności związane z posiadaniem konta oraz podobne naruszenia zasad i warunków nie będą tolerowane w Jackpot Arenie.

  Jest to trzeci miesiąc z rzędu, w którym byliśmy zmuszeni unieważnić wyniki Jackpot Areny, dlatego chcemy przemyśleć sposób jej funkcjonowania.

  Z tego względu postanowiliśmy wstrzymać do odwołania rozgrywanie Jackpot Areny. W tym czasie zamierzamy przedyskutować plany dotyczące tego elementu gry, zarówno we własnym gronie, jak i z członkami społeczności.

  Niestety zaistniały określone czynniki, które są poza naszą kontrolą, gdy gracze zapisują się do uczestnictwa w rywalizacji. Z tego powodu jedynie po uważnej, manualnej analizie jesteśmy w stanie wykrywać przypadki nieuczciwej gry.

  Zdajemy sobie sprawę, że przeważająca większość graczy chce grać fair i mieć uczciwe szanse na wygraną w tego rodzaju rywalizacji. Niestety biorąc pod uwagę wartość nagrody, niektórzy użytkownicy wykazują się zbyt dużą ochotą do stosowania wszelkich nieuczciwych środków.

  Kiedy dochodzi do tego rodzaju zdarzeń, sytuacja staje się nieprzyjemna, a wszystkie zaangażowane w rozgrywkę osoby mają poczucie zmarnowanego czasu i pieniędzy.

  Mając to na uwadze, chcemy poświęcić trochę czasu, aby nie tylko wyeliminować problem, ale także znaleźć rozwiązanie, które okaże się interesujące dla szerszego grona graczy i umożliwi skuteczniejsze wyrażenie nadrzędnego celu gry. Jest nim zapewnienie toczącej się w uczciwych warunkach i odpowiednio umotywowanej rywalizacji PvP, w której jak największa liczba graczy otrzymuje nagrody za swoje wysiłki. Aktualnie Jackpot Arena absolutnie nie spełnia tych oczekiwań.

  Jak zostało wspomniane powyżej, do momentu znalezienia odpowiedniego rozwiązania wszystkie rozgrywki w Jackpot Arenie zostaną wstrzymane.

  Z poważaniem,
  Wasza ekipa Darkorbit


  Oficjalne ogłoszenie w wersji EN
   
  JACEK*99[GROM] i olek123 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.