Inicjatywa Fair Play

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 19 lipca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_Matroz

  BA_Matroz User

  Witajcie Kosmiczni Piloci!


  Ponownie poświęciliśmy się walce o zasady fair play. Zaczęliśmy od zawieszenia 2,724 kont od dzisiaj na okres 2 tygodni. Nasz zespół jest świadomy waszej frustracji i zamierzamy przywrócić uczciwe zasady gry, które uniemożliwią oszustom dalsze działania. Uwzględniliśmy również kilka dodatkowych kar (opisanych poniżej), by odebrać surowce i status zdobyty dzięki nieuczciwym praktykom. Pamiętajcie – to dopiero pierwszy krok na drodze do przywrócenia i utrzymania uczciwych zasad gry dla wszystkich. Planujemy wdrożyć dodatkowe środki i zablokować kolejne konta.

  Kara:

  75% redukcji punktów doświadczenia i poważania,


  Zostaną usunięte następujące zasoby:

  - Kryształy rozdzielenia
  - Extra energia
  - Scrap
  - Indoctrine Oil
  - 90% amunicji laserowej UCB-100
  - 90% amunicji laserowej RSB-75


  Pozdrawiamy
  Wasza Ekipa Darkorbit
   
 2. BA_Matroz

  BA_Matroz User

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Zauważyliśmy, że niektórzy gracze którzy zostali zablokowani we wczorajszej fali banów zapewniają nas, iż nigdy nie używali zewnętrznych programów ani nie złamali w żaden sposób OWH. Jesteśmy pewni, że nasz skrypt zadziałał poprawnie, lecz zdecydowaliśmy się przeprowadzić manualne sprawdzenie tych kont aby utrzymać całkowitą przejrzystość i sprawiedliwość. Na początku przyszłego tygodnia wydamy kolejne ogłoszenie na temat wyników naszego dochodzenia. Dziękujemy za cierpliwość, oraz dziękujemy wszystkim uczciwym graczom.

  Pozdrawiamy,

  Wasza Ekipa Darkorbit
   
 3. BA_Matroz

  BA_Matroz User

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Zakończyliśmy manualne sprawdzanie kont ostatnio zbanowanych za złamanie OWH. Blokady nakładane były za pomocą dwóch osobnych metod. Zgodnie z naszym dochodzeniem, jedna z tych dwóch metod nie była całkowicie wiarygodna. Aby utrzymać całkowitą pewność i przejrzystość, postanowiliśmy zdjąć blokady nałożone za pomocą tej metody. Łącznie 658 kont zostanie przywróconych do poprzedniego stanu, wraz z pakietem odszkodowania. Pozostałe 2069 kont wykryte za pomocą całkowicie pewnej metody pozostanie zablokowane. Przepraszamy za zbyt agresywne potraktowanie niektórych graczy w tej akcji. Chcielibyśmy jednak podkreślić, że nadal będziemy przeprowadzać inicjatywy Fair Play.

  *Przywrócenie Poważania oraz Doświadczenia jest natychmiastowe, lecz przywrócenie pozostałych zasobów i amunicji może potrwać do kilku dni. Prosimy o nie wysyłanie ticketów, wszystkie zabrane zasoby zostaną oddane automatycznie.

  Pozdrawiamy
  Wasza Ekipa Darkorbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę