Ogłoszenie Jackpot Arena – Przypomnienie

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika DoriSani, 8 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. DoriSani

  DoriSani User

  Witajcie,​

  Ze względu na zaistniałą po raz pierwszy sytuację, w której nie byliśmy w stanie wyłonić zwycięzcy czerwcowej Jackpot Areny (z powodu dyskwalifikacji obu finalistów), pragniemy jeszcze raz przypomnieć wszystkim zasady obowiązujące w rozgrywce Jackpot Areny.

  Zgodnie z paragrafem 3 podczas rozgrywki w Jackpot Arenie nie można korzystać z konta, które zostało przekazane przez inną osobę albo jest udostępniane komuś innemu, ponieważ w tej sytuacji uznajemy, że gracz korzysta z oprogramowania zewnętrznego. Są również inne czynniki, ale właśnie powyższe naruszenia stanowiły główny powód dyskwalifikacji zwycięzców zarówno ostatnich, jak i kilku poprzednich rozgrywek w Jackpot Arenie.
  Zasady i warunki Jackpot Areny

  § 3 Wykluczenie z Jackpot Areny
  .
  (2) W przypadku naruszenia niniejszych zasad udziału firma Bigpoint zastrzega sobie prawo wykluczenia z Jackpot Areny i przyszłych bitew Jackpot osób, które naruszyły zasady.
  (3) Wykluczone z udziału w bitwie są także osoby, które korzystają z niedozwolonych narzędzi pomocniczych lub też zapewniły sobie korzyści w drodze manipulacji. W podanych wyżej przypadkach możliwe jest także zażądanie w późniejszym czasie zwrotu zdobytych nagród.

  Po zakończeniu rozgrywki w Jackpot Arenie analizujemy wszystkie powyższe czynniki i badamy, czy zwycięzca jest uprawniony do odebrania nagrody. Jeżeli stwierdzimy, że konto zostało przekazane komuś innemu, czy udostępnione albo znajdziemy jakiekolwiek dowody wskazujące na naruszenie obowiązujących zasad i warunków, gracz zostanie zdyskwalifikowany, a na jego konto może zostać nałożona nieodwołalna blokada!

  Jeżeli znajdziemy także dowód na naruszenie regulaminu przed osobę, która zajęła drugie miejsce, ona również zostanie zdyskwalifikowana, a na jej konto może zostać nałożona blokada.

  Ponieważ w obecnej chwili znaleźliśmy się właśnie w opisanej powyżej sytuacji, zdecydowaliśmy się unieważnić wyniki ostatniej Jackpot Areny i nie powtarzać jej ze względu na zbliżającą się datę rozgrywki lipcowej.

  Biorąc pod uwagę aktualne okoliczności oraz wysokość puli gotówkowej, postanowiliśmy zweryfikować naszą wcześniejszą politykę pobłażliwości i podkreślić, jak ważne jest „fair play” podczas gry.
  Dziękujemy za uwagę.​
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.