Pomoc techniczna Jak napisać do suportu

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika *zyguzygu*, 31 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. *zyguzygu*

    *zyguzygu* User

    Witam, chciałem zadać pytanie suportowi, ale napotkałem problem.
    Kontaktuje się przez "Formularz kontaktowy" podaję nazwę, ID użytkownika, e-mail i opisuję problem, a w odpowiedzi otrzymuję wiadomość:

    ciach

    Dane podałem poprawne, więc co robię żle?

    Edycja Eviana: Nie podajemy treści wiadomości od pomocy technicznej.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 lutego 2022
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    zaloguj się na konto w grze, potem kliknij formularz do pomocy technicznej i wyślij zgłoszenie.
     
  3. *zyguzygu*

    *zyguzygu* User

    Treść którą podałem nie zawierała niczego co by mogło jakikolwiek sposób komuś zaszkodzić, lub ujawnić jakieś dane, a wskazywała charakter problemu.

    Właśnie Tak robię, jestem zalogowany w grze, wysyłam formularz i po chwili przychodzi wiadomość o treści którą przedstawiłem wyżej, ale została usunięta.
    Próbowałem wielokrotnie, rezultat ten sam.
    Jakieś rady?
     
  4. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Proszę zapoznać się z regulaminem forum. Żadnej wiadomości od Pomocy technicznej nie można publikować.
    Ciasteczka w kliencie gry zostały wyczyszczone?
     
  5. *zyguzygu*

    *zyguzygu* User

    Coś w tych ciasteczkach jest, co prawda wyczyszczenie ich nie nie zmieniło, ale akurat dzisiaj zainstalowałem dodatek do przeglądarki który nieco dba o prywatność w sieci i poszło. Temat do zamknięcia.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.