Jak tomożliwe ?

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Stanleyek, 3 marca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. Stanleyek

  Stanleyek User

  Gram już 38 miesiąc w tą grę, ale niestety nadal nie wiem jak to możliwe że statki w trakcie walki gdu już osiągam przewagę nagle znikają i pojawia się komunikat ,,że walka nadal trwa'' lub że ,,statek jest poza zasięgiem''. Ostanio taki przypadek miałem z centurionem, a przecież onm nie ma takich umiejętności. Jak do tej pory gram sam i pewne tricki są dla mnie wielką zagadką, proszę niech mnie ktoś oświeci.
   
 2. jest w tej grze coś takiego jak maskowanie oraz EMP czyli EMP niewida i dzida :)
   
 3. Dokładnie tak do tego dochodzą jeszcze lagi na serwerach i dość duże różnice prędkości statków. Niestety gra w której Golec był najmocniejszym statkiem a Vega najszybszym minęły i teraz jedna osoba ma 560 prędkości druga 650 a trzecia prawie 700. Kiedyś było tylko 540 na Golcu i 552 na Vengance ewentualnie troszkę więcej na złotej Vedze z włączoną umką ;)
   
 4. Stanleyek

  Stanleyek User

  Dzięki za info, jeśli chodzi o lagi tobardzo bardzo często ich doświadczam szczegolnie na mapach zagiętej przestrzeni i mapie wieczności. Latam Golcem plus i mam prędkość około 645. Znam maskowanie, mam sporo impusów EMP-01, ale nie wiem czy można ich używać do znikania, Piszesz o EMP niwidce, co to jest? Słabo znam też słownictwo jakiego używacie, dlatego też nie znam pojęcia dzida, możecie mi toe tematy wytłumzczyć ?
   
 5. Elmozar

  Elmozar User

  Używasz EMP i od razu wchodzisz w niewidkę, więc prawie natychmiastowo znikasz przeciwnikowi z mapy
   
 6. taka opcja już jest znana, u mnie są takie sytuacje że przy tej opcji niektórzy nie zdążą uciec xddddd
   
 7. Stanleyek

  Stanleyek User

  Dzieki Wam , muszę to wypróbować.
   
 8. Stanleyek

  Stanleyek User

  Mrówka ty jesteś wszechwiedzący dupek, nie prosiłem o opinie o mnie, tylko o info które mogą mi pomóc w grze. Niby skąd mam znać język jakim się tu porozumiewacie, ale za to wiem jak dać po d...e takim jak ty chamie.
   
  -dshh14- lubi to.