Jaki statek na początek, dla mało zawansowanego

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika *zyguzygu*, 23 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *zyguzygu*

    *zyguzygu* User

    Witam, zapewne były podobne tematy, ale jakoś nie mogę znaleźć, albo szukajka mnie robi w jajo.
    Wiec jeżeli był bliźniaczy, to proszę nie kasować a dać linka, myślę że się przyda.
    Mam 15 lwl wszystkie fl3 i osłonki.
    Latam golcem albo Aigisem, problem w tym że golec więcej "bije" ale aigis ma plus odrodzenie osłony i hp.
    Fajnie by było to pogodzić, tyle że ze statków dostępnych trudno coś wybrać, zwłaszcza że opisy w sklepie są skromne.
    W oko wpadły mi trzy Solace, Sentinel, Spectrum.
    Który byłby najrozsądniejszym wyborem, szybkość, generatory, lasery mają na podobnym poziomie, ale którym najlepiej się lata, głównie w kontekście bicia alienów.
    Pozdrawiam.
     
  2. Elmozar

    Elmozar User

    Solace, ewentualnie diminisher jak ogarniesz kręcenie alienów
     
  3. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    ja polecam Venoma :) ma "niemoc" bije spoko i 5% do DMG ;) mam prawie 21lvl gram nim od 1 lvl :p teraz mysle o zmianie statku ale moduły najpierw ;)
     
  4. *zyguzygu*

    *zyguzygu* User

    Venom ? nie myślałem o nim. Czytałem o tym "paleniu aliena" ale jak to wygląda w praktyce?
    Wpadł mi właśnie diminisher i powiem że nie warto, ma +5% dmg tak samo jak mój golec, oraz umiejętność osłabiania osłony, co w praktyce się nie sprawdza, bo przez 15sekund bije trochę mocniej, po czym osłabia swoją osłonę.
    Znajomy mnie namawia na solace, że w razie wrogiego ataku, potrafi skutecznie osłabić strzał nieprzyjaciela, to prawda?
     
  5. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    prawda, doda Ci HP, ale ja tam nie wiem, gram na serwerze pve :p co do Venoma to aliena ładnie pali ;) poczytaj w FAQ statki ,sa wszystkie opisane i ich moce tez ;) ja polecam Venoma na start spoko :D
     
  6. *zyguzygu*

    *zyguzygu* User

    A można linka? Bo już parę razy szukałem i nie widzę.
     
  7. *ice*.

    *ice*. User

    *zyguzygu* lubi to.
  8. *zyguzygu*

    *zyguzygu* User

    Bardzo dziękuję, o to chodziło.