Kiedy otwierac jakie skrzynki?

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika DEII, 30 kwietnia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. DEII

    DEII User

    Cześć,
    - Goliath
    - Full LF3
    - Full B02
    - Full napedy
    - 8x Irys
    - 1 PP
    - Bez PETa i Uridium (Eco player)

    Kiedy otwierac jakie skrzynki? Na razie mam zielone i lsniace klucze. Zielonymi lepiej otwierac zielone czy zlote jak beda? Lepiec otwierac na Helix LF4 day, Zeus Day czy Apis Day? Czy lsniace klucze otwiera sie po prostu jak sa jajka czy sa jeszcze dodatkowe eventy do tego? Z gory dzieki za odpowiedz
     
  2. Odpowiedź dostałeś ode mnie już wczoraj w innym temacie o wrotach.
    Klepiesz zety tylko w niedziele bo dostaniesz 2x więcej kluczy (GG double rewards day), klucze trzymasz aż będą złote skrzynie (zazwyczaj piątek co 2 tygodnie) - z nich lecą części do apisa i zeusa ... helix day to badziew. Co event to inne klucze, więc lśniących nie użyjesz gdzie indziej ... przynajmniej nie widziałem żeby coś innego dało się tym otworzyć

    ... aaa ... i nie wymieniaj co post laserów / osłon / napędów i reszty syfu .... napisz po prostu "stare FE" 99% ludzi ogarnie o co chodzi :cool:
     
  3. DEII

    DEII User

    Czyli w skrocie zlote po prostu jak beda zlote, tak? Bez patrzenia na Zeus Day czy Apis Day
    Edit Otworzylem 21 lsniacych jajek i dostalem 1x LF-4 Magmadrill i 1x LF-4 Hyperplasmoid + 2x Design drona Eostra i 1x Design drona Eostrana, chyba calkiem niezle
     
    Ostatnie edytowanie: 1 maja 2024
  4. Sweet

    Sweet User

    złote są tylko wtedy kiedy jest szansa na części do zeusa. Co dwa tygodnie w piątek. Zielone są non stop i z nich wypadają części do apisa
     
    DEII lubi to.
  5. S3nd3r

    S3nd3r User

    Ze złotych wypada apis i zeus a z zielonych tylko apis, dlatego zielonych się nie opłaca otwierać.
    Jeszcze są skrzynie apokalipsy, gdzie jest 1% szansy na całego drona, ale ze złotych też jest jakaś szansa na to.
     
    DEII lubi to.