Kilka drobnych sugestii

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika xDILEITx, 14 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xDILEITx

    xDILEITx User

    1.Podczas eventu "Empyriański Marsz" zauważylem że po wypadnięciu zielonej skrzynki z aliena jest problem z podniesieniem luminium bo się jakby na siebie te skrzynki nakładają.
    Wiem że mozna poczekać az na chwile zniknie wyswietlanie zielonej skrzynki i wtedy podniesc
    ale jest to uciążliwe i lepszym rozwiązaniem byłoby dodać do ustawień opcje wł/wył. wyświetlanie zielonych skrzynek. Aktualnie z tego co wiem obie te skrzynie ( zielone i luminium) wyłącza ta sama opcja ( wyświetlanie skrzynek bonusowych).
    2. Przydałaby się w grze mozliwość ustawienia filtra jakie skrzynie lub surowce pet ma podnosić.
    Przykładowo: bijemy alieny i chcemy zeby pet w tym czasie zbierał skrzynki bonusowe ale on łapie nam skrzynki cargo, przez co zapycha nam ładownie oraz traci czas w którym mógłby zebrac wiecej skrzynek bonusowych na których nam zależy.
    Dlatego powinna być opcja "zbieraj wybraną skrzynkę"/ "zbieraj kilka wybranych" lub "zbieraj wszystkie"
    Zbieraczowi surowców także przydałby sie taki filtr oraz dodałbym mozliwość podnoszenia przez peta takich surowców jak Mucosum, Plazmid, Scrap, Bifenon, Prismatium ( z tego co wiem pet podnosi tylko Aurus przez mechanizm zbierania).
    3.Mechanizmowi lokalizacji wrogów również przydałoby sie usprawnienie.
    Wielokrotnie pewnie spotkaliscie sie z sytuacją że po wybraniu aliena na lokalizatorze i doleceniu do niego okazywalo sie że jest on juz bity przez innego gracza i musieliscie odleciec wystarczająco blisko drugiego aliena ( w ciemno) zeby mechanizm "przeskoczył".
    Propozycją jest aby mechanizm lokalizacji po ponownym wybraniu tego mechanizmu przeskakiwał na innego aliena danego typu znajdującego sie w zasiegu naszego radaru.
    4. Gracz który posiada drony apis i zeus i ma do nich pełen zapas częsci w montowni nadal natrafia na nie w skrzynkach z tym że nic nie otrzymuje.
    Może w tej sytuacji zamiast tych "pustych" części wprowadzić otrzymywanie np. boosterków.
    Wiem że jest mozliwosc zdobycia boosterów z tych skrzynek ale dodatkowo jeżeli gracz ma juz full części i przy otwieraniu miałby otrzymać część drona dostawałby zamiast tego booster - czas i typ losowy( włączając wszystkie dostępne w grze).

    Pomysły pozostawiam waszej ocenie i zachęcam do komentowania.
    Pozdrawiam.
     
    Gierek lubi to.
  2. Dobry pomysł - mając już apisa i zeusa warto dostawać COKOLWIEK zamiast tych już niepotrzebnych części.
    ... z drugiej strony, kto posiadający już oba drony otwiera dalej zielone / złote skrzynki? Kluczyki są potrzebne do poskładania PROMETEUSZY - 75 kluczy na jeden razy jakieś 40 promków
     
  3. Michers

    Michers User

    ale to już chyba poprawiono
    Rekompensata za zbędne części Apis/Zeus

    "Zielona skrzynia "Pirate Booty" jest zbierana.
    Udało ci się znaleźć 0 elementów planu konstrukcji drona Apis. Cena za ekspresową budowę tego drona jest teraz niższa.
    Otrzymałeś 205 amunicji laserowej typu UCB-100.
    Otrzymałeś 55 rakiet typu PLT-3030.
    Otrzymałeś 4 szt. rud typu Mina Direct Damage."
     
    Ostatnie edytowanie: 15 lipca 2024
  4. Dobre sugestie, aczkolwiek nie wiem czy jest na co liczyć