Kilka pytań o lasery.

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika [(KamyK)], 16 października 2024 o 21:15.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. [(KamyK)]

    [(KamyK)] User

    Witam wszystkich, po powrocie po prawie rocznej przerwie. Mam parę pytań odnośnie laserów w grze, bo czytam że są jakieś nowe ale już się pogubiłem w tym wszystkim.

    Jakie obecnie są najlepsze lasery w grze, jakie są ich statystyki i skąd je w ogóle zdobyć?
    Które z tych laserów są najlepsze pod pve?
    Na jakich laserach się teraz głównie skupić?

    Obecnie mam 26 prometeuszy w tym większość ulepszana na 14 lvl, 13 LF-4-PD, 12 LF-4-MD, 12 LF-4-HP, no i multum zwykłych LF-4. Co mam teraz robić? Nadal tworzyć i ulepszać promki, czy skupić się na jakiś innych?
     
  2. S3nd3r

    S3nd3r User

    Obecnie najlepsze są odyseusze, które są czasami po 1 z eventu, a tak to za kase ze sklepu, ale są tylko odrobinę lepsze od prometeuszy, więc bym nie kombinował tylko dalej robił promki.
     
    Cygan84 lubi to.
  3. Dokładnie - obecnie liczą się tylko odyseusze i promki .... reszta to tymczasowe zapychacze niewarte uwagi a już tym bardziej nie warte ulepszania
     
  4. ~SPRINT~

    ~SPRINT~ User

    a laser Asmodeus? Warty uwagi?
     
  5. S3nd3r

    S3nd3r User

    On ma bonus tylko na alieny, a w pvp jest słaby, więc nie bardzo.