Kilka pytań

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Plumcio, 13 sierpnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Plumcio

    Plumcio User

    Witam mam kilka pytań

    1. Jaki bonus daje komplet desingów drona cerber? Opłaca się bardziej niż spartany?
    2. Lepsze prometheusze aktualnie na 16 poziomie czy działa laserowe ANTI AI na poziomie 0. (bardziej chodzi o alieny)

    3.Na której fali najlepiej skończyć te wrota wieczności? Czytam że 101 fala bo potem już urki nie daje?

    4.Z tych nowych wyrzutni to chyba najlepsza hydra?
    5.Mam kilka mechanizmów do peta na poziomie 3 a kilka na poziomie 3x. Co ten X odznacza?


    Wiem że pewnie połowe bym znalazł szukajac po forum ale nie ukrywam że chwile to schodzi.
     
    -PŁONER- lubi to.
  2. warnery1

    warnery1 User

    1. Każdy design drona Cerber zwiększa szkody zadawane w starciu z NPC o 1%. Jeśli wszystkie twoje drony są wyposażone w design Cerber, otrzymasz 5% premii do uszkodzeń zadawanych laserem drona i 10% premii do uniku.
    2. Anty AI biją dobrze w czasie eventu, po za wypadają gorzej niż promki, ale może się mylę.
    3. Jeżeli chodzi o urkę to ostatnia wypada na 97 fali na uber dk, ale warto zrobić do 102 ze względu na rinusk itd.
    4. Hydra moim zdaniem jest najlepsza, ale ja jestem raczej graczem pve, więc co do pvp się nie wypowiem.
    5. Ten x zdaje się oznacza , że ich wartości wzrastają wraz ze wzrostem heat peta
     
    -PŁONER- lubi to.