Kilka słów od projektantów o wrotach: "Tunnel of Terror"

Temat na forum 'Blog programisty' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 20 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Jesteśmy bardzo podekscytowani widząc, że macie już okazję zanurzyć się w atrakcjach, które przygotowaliśmy specjalnie na Haloween 2015. Mamy nadzieję, że przypadły Wam one do gustu, jednocześnie chcemy byście byli pewni, że bacznie obserwujemy i śledzimy Wasze raporty by w miarę potrzeb wprowadzić konieczne poprawki.

  Słyszeliśmy liczne obawy odnośnie nagrody za ukończenie "Tunnel of Terror" i chciałbym wyjaśnić że tym razem upewniliśmy się, iż nagroda jest równomiernie rozłożona na wszystkie mapy. Tak więc w miarę postępów będziecie zbierać coraz to więcej designów do dronów, tak by po pełnym przejściu tych wrót gracz miał możliwość otrzymania 8 różnych designów do dronów. Dlatego też nie ma jednej skoncentrowanej nagrody za ukończenie wrót.

  Nie zapomnijcie, że musicie zniszczyć Drona Demon i zebrać wypadający z niego ładunek by zdobyć jeden z designów.

  Zdecydowaliśmy się na to rozwiązanie, by mieć pewność, że gracze, którzy nie mogą zajść zbyt daleko we wrotach również otrzymają sprawiedliwą nagrodę.

  Czekamy na Wasze opinie! Dużo dobrej zabawy w Halloween!


  Pozdrawiam
  KrisKelvin
   
  kris0211., -dshh14- oraz Vito34 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.