Kilka słów od projektantów o wrotach: "Tunnel of Terror"

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 20 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    W tym wątku możecie podzielić się swoimi opiniami o nagrodach za wrota eventowe oraz ogólnie o evencie.

    Zapraszam do dyskusji!


    Pozdrawiam
    BA_THOR
     
  2. Moim zdaniem wrota trochę za trudne, rzadko ale zdarza się, że alienki się bugują.
     
  3. Event na PL 3 to porazka , PET sie wiesza zaznaczanie i atakowanie graniczy z cudem a lagi takie ze masakra takze pozrdo za kolejny event którego PL 3 nie udźwignie
     
  4. Masakryczne wrota, długie, nudne, wkurzające i trudne :D Do tego brak nagrody grrrr
     
  5. Adalon

    Adalon User

    Tak jak pisze √ιвσя - event którego serwer PL3 nie jest w stanie udźwignąć i DO staje się niegrywalne..
    Dziś podobnie jak wczoraj po godzinie 17 zaczęły się lagi a PETy poszły spać - zróbcie coś z tym albo wyłączcie ten event..
     
  6. PsZemO.o

    PsZemO.o User

    Spoko mogą być tylko te lagi to po prostu idzie w łeb strzelić wczoraj podziękowałem na 60 fali jak zaznaczyłem aliena a on dopiero po 3s brał na target od kliknięcia
    Myślę spoko dziś dokończę, ta jasne ta sama zabawa pet nie działa i lagi w pień
    Ciekawe czy BP specjalnie to robi czy jak, bo dawno nie było problemu z petami i zawsze jest to wieczorem do którejś tam w nocy nawet nie do restartu to co samo się odcina...

    No i co do starych FE zrobił bym słabsze wrota dla nich
     
  7. ATB

    ATB User

    Dokładnie jestem tego samego zdania,jesli mają być wrota eventowe to niech będą takie jak ostatnio easy hard.
     
  8. -Akrobata-

    -Akrobata- User

    BA_THOR czym możemy się podzielić na temat tego eventu i wrót jeżeli jest to droga przez mękę. jakakolwiek próba zrobienia wrót wiąże się z lagami, nie wspominając niedziałającego peta i oczywiście co chwilę ponowne logowanie do wrót w trakcie ubijania alienków, więc jak myślisz ile można mieć cierpliwości żeby je dokończyć po drugim dniu prób że może się coś poprawi.

    Z powodu tej sytuacji moje pytanie do Ciebie
    jak myślisz jaki powinien być mój komentarz a nawet podejrzewam że nie tylko mój dotycząc tego eventu i nagród jeżeli nie mogę ich osiągnąć bez denerwowania się na zaistniałą sytuację

    ps. Suport ma moje zgłoszenie i po wykonaniu ich instrukcji nadal nic się nie poprawiło a ostatnia nawet otrzymałem odpowiedz że jest to globalny problem i ktoś w końcu się tym zajął, pożyjemy zobaczymy, może wtedy będę miał okazję wypowiedzieć się w sposób pozytywny
    pozdrawiam
     
  9. Riddy97

    Riddy97 User

    Wrota sa za dlugie i za trudne trzeba poswiecic duzo czasu i amunicji oraz nerwow poniewaz sa straszne lagi... robilem te wrota juz 2 razy i zauwazylem ze przy dobijaniu alienkow z kamikadze znika nagroda co jest wielkim minusem ;) i nagroda za UFO jest zbyt mala 2,222 uridium za aliena co ma 10 mln hp przesada :)
     
  10. dert3496

    dert3496 User

    To może i ja się wypowiem :D
    Ukończyłem te wrotka, dość męczące, długie, i no co tu gadac... za cale takie wrota bodajze 70k urki, niby sporo ale jednak do nagrody za nie dodał bym chociaż te 15k bialki żeby ludziom zrekompensować te stracone x2, x3 a czasem nawet i x4.

    PS: Sfrustrowałem sie niebotycznie, kiedy na bodajże 42 fali, tam gdzie jest 5 uber matek wszysstkie odprowadzilem do rogu, podlecialem je tam bic i kamykowac a tu nagle dostaje hita za 140k, no dobra wiem ze tyle bija, ja odlatuje a hity ida nadal (nie nie mialem laga neta czy cos bo TS dzialal prawidlowo.(sytuacja powtórzyła sie 2 razy)

    A jeszcze jedno, wrota zrobione niesprawiedliwie, ktos ponizej 10 lf-4, 9 dronów, raczej bedzie mial spore trudnosci z wykonaniem tych wrót (o ile w ogole da rade) tak ze ja na miejscu BP tak jak na pety dal bym poziom wrot easy & hard :)

    Pozdrawiam ;)
     
  11. Vito34

    Vito34 User

    zgadzam się ze wszystkim bijąc uber matki one mają większy zasięg niż ja dlatego bardzo ciężko nimi kręcić
     
  12. *RONIN*

    *RONIN* User

    Zacząłem te wrotka eventowe, ale aż tak nie zamierzam się wysilać z uwagi na gorzej niż cieniutką nagrodę.
    To ma być ROZRYWKA a nie wielogodzinna harówka !!!
    Wątpię, aby początkujacym wystarczyło te 100 żyć na ich zrobienie :)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 października 2015
  13. -Deesh-

    -Deesh- User

    Mam starą fulkę. Doszedłem do 3 poziomu do 2 fali, Boss Deva i Boss Siby. Ubiłem kilka devo kręcąc je. Następnie ich zasięg oszalał. Odlatywałem pół mapy a i tak obrywałem po 40k aż po 10 hitach padłem. No nic 2 dresy muszą mi wystarczyć... Za trudne
     
  14. *RONIN*

    *RONIN* User

    Tak ?
    Takie sobie ?
    No pewnie, jakbym miał z 250.000 białki na zbyciu to też byłyby takie sobie.
    Na razie skończyłem poziom z ubersibelonami, zużyłem 250.000 ammo x 1, 7000 x 2 i 2000 x 3 i znudziło mnie.....
    Celowo dali te 100 żyć wiedząc, że dla słabych graczy to najczystsze wariactwo ....
     
  15. te dresy demon powinno sie dać nalozyc na havoki.Na komplecie demonach slaby dmg...event dla flaksow co sie jeszcze havokow nie dorobili:eek:
     
  16. Guras0

    Guras0 User

    Ja bym jeszcze dodał to zbieranie surowców w misji specjalnej, po prostu porażka
    A nagroda za wrota jest w ogóle nie adekwatna do ich trudności
     
  17. czesio1590

    czesio1590 User

    o półtora godziny biłem 2 uber sibki, nie dlatego że jestem jakiś słaby ale dlatego że są sknocone i 3 razy musiałem powtarzać falę, 3 razy kończyłem sibka a tu lag i kilka sekund później mnie nie ma, nie dość że starciony czas to jeszcze amunicja x 2 która czasem waliłem by przyśpieszyć
     
  18. sdsa3

    sdsa3 User

    wrota do niczego jak ktos ma stara fe i bez premki to moze sobie je w jakies 12 godzin z jedynki na sepromie robic , a i tak pseudo lagi z uberow ubija wiekszosc graczy.
    Podejzewam ze przez niby zaciemnienie npc wrota bardziej laguja w 2D niz w 3D.
    Nagroda bardzo fajna amunicja ktora mozna kupic po ubiciu 10 kubikow i tyle samo energii do wrot to kazdy musi sie zastanowic jak tracic swoj wolny czas.
     
  19. Goro^^

    Goro^^ User

    fala z 20 u sibami, u matka,udk i 20 u sibelonitkami to tragedia... Hity dochodzą do 600k :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.