Kilka słów od projektantów o wrotach: "Tunnel of Terror"

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 20 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. W niektórych falach bez premki bardzo długo fale się robi. Hity na samych uber kristallinach dochodzą do 150k. Miałem dziś taką sytuacje, że dobijając uber lordakium dostałem niespodziewanego laga i oczywiście wyskoczyło okienko z ikonką połącz ponownie. Po ponownym zalogowaniu wyskoczył napis zostałeś zniszczony przez... Ogólnie wrota dla elitek ;)
     
  2. Goro^^

    Goro^^ User

    150k to nie jest źle, jeśli ma się premke. Na pierścieniu mam 1,2kk osłon (Full na dronach 7 na statku żeby speed był) i szło. Jedynie tej fali z u sibami nie da się przejść w ten sposób niestety, ponad 400k obrażeń od samych nich już po wybiciu innych alienków to tragedia. Nie da się bić kamykiem zbytnio(chyba, ze miałbym ponad 2kk osłon), a z ćmy to chwila nieuwagi i po tobie. Zostaje tylko szkoleniowa i bić powoli.
     
  3. *RONIN*

    *RONIN* User

    Skasowałem tą misję !
    Pozostałe też ciągną się w nieskończoność za np. marne 50 energii - straciłem 2 godziny. Na mapach piratów za 2 godziny tez uzbierałbym 50 energii z mniejszym wysiłkiem. Zresztą zbieracze na niewidkach mają zapewne jeszcze lepsze wyniki skoro mimochodem zbierając przy strącaniu alienów zebrałem wczoraj prawie 80 sztuk....
    Totalna porażka - trudność misji prawdziwie kosmiczna a nagrody gorzej niż przyziemne !
    Odpuszczam sobie te 3 misje jakie mi zostały !
    Nie mam czasu siedzieć przy kompie po 15 h/dobę !
     
  4. fala z 20 u sibami, u matka,udk i 20 u sibelonitkami. dużo jeszcze fal po niej?
     
    Ostatnie edytowanie: 21 października 2015
  5. PsZemO.o

    PsZemO.o User

    zmeczylem je, w sumie 6 demonow 1 reaper 1 skull
    i przez lagi tez padlem z 5 razy bo dostawalem z polowy mapy od 20 ubersibow
    cale z x3 na sepro nawet nie patrzylem ile ammo zeszlo
     
  6. TOMWIS

    TOMWIS User

    Te wrota to istna mordęga, za dużo tam silnych alienów, a co do płynności gry to na 3d nie daje się narzekać na pl 1 przynajmniej, dotarłem do 5 mapy z 9, czas je skończyć, szkoda, ze misje specjalne można wziąć tylko 1, bo dzięki temu wystarczyłoby te wrota zrobić tylko raz, to celowe zagranie twórców abyśmy wystrzelali się z ammo i podkrędki zwłaszcza sepromu, misje dyniowego święta też są mordęgą, bo trzeba wszystkie zadania z misji robić po kolejności i przeszkadza w tym zła kolejność zadań.
     
  7. W tym evencie zastanawia mnie następująca rzecz; dlaczego mogę przyjąć tylko jedną misje specjalną? Nie wiem jaki w tym sens ani czemu to ma służyć ale tak nie powinno być. Chcę sobie robić misję na ubicie 8 deamon dronów równolegle mając aktywną jedną z misji I - IV i robić je sobie na zmiane, nie chcę mi się robić tych wrót bez podkrętki na laserach / nie mam tyle czasu żeby zrobić jedną mape i wtedy chciałbym mieć możliwość zrobić część jednej z misji I - IV ale nie można... Nagrody za misje są zadowalające, to samo tyczy się wrót:)

    Co do samych wrót:
    1. Mnie się generalnie podobają, nie są trudna aczkolwiek czasochłonne.
    2. Uber siby - nie widzę najmniejszego problemu w ich ubiciu możecie mi dać ich 100 na jedną mapę i je ubiję jeden po drugim nie padając ale nie o to chodzi, problem z uber sibami jest następujący: są NUDNE a wsadzając ich 20 do wrót na jedną fale to czyste okrucieństwo ze strony osoby która zatwierdziła taką decyzję.
    3. Idąc dalej, mogłaby być możliwość pauzy we wrotach (wszystkich nie tylko eventowych).. czasami się tak zdarza że trzeba odejść od komputera na parę minut żeby coś zrobić bo trzeba i tyle a co Cię czeka jak odejdziesz - śmierć.
    4. Są 72 fale, możliwość wyjścia z wrót - 8 nie wliczając padnięcia jako alternatywne wyjście. Moje pytanie - dlaczego tylko tyle, co by szkodziło wsadzenie więcej wyjść? Nie wszyscy mają czas siedzieć godzinami przed kompem kręcąc fale za falą...
    5. Tak tylko dodam że każda ilość ammo x4 byłaby zawsze mile widziana:rolleyes:
     
    Ostatnie edytowanie: 28 października 2015
    rappappa i ~~Angello~~~ lubią to.
  8. Pablito.

    Pablito. User

    Uważam, że te wrota są pewnym wyzwaniem :D - tylko dla dobrych kont! Co ma zrobić flaksik co ledwo sklepał sobie starą FE??
    Według mnie designy do dronów co wypadają z wrót hallowenowych powinny być alternatywą dla osob, które nie posiadają kompletu havoców czy herculesów. Jednak dla słabszych kont ukończenie tych wrót jest niemożliwe, ew. arcy trudne do przejścia.

    Tak jak większość osób pisała, bigpoint powinien wprowadzić dwa typy wrót, easy - dla słabszych oraz hard - dla tych z mocnymi nerwami ;)
     
  9. Co to za temat: "Kilka słów od projektantów o wrotach: "Tunnel of Terror""
    Gdzie te słowa od projektantów, żadnego komentarza nei widzę? chyba od graczy miałeś na myśli..
     
  10. Adalon

    Adalon User

    Wrota przede wszystkim dłuuuugie starą FE ostatni rzut (ufo UDK UL 20USib) męczyłem ponad 6 godzin z x1 i x2 :p byłoby szybciej gdyby nie lagi i niedziałający pet..
    Wg mnie za całe wrota powinien być komplet 10 dresów deamon a nie tylko 1 gwarantowany :)
     
  11. TOMWIS

    TOMWIS User

    Teraz to utrudnili jeszcze bardziej, bo jest tylko 10 padów możliwych, a nie 100 jak wcześniej, tylko konta UFE dadzą radę z 10 życiami, reszta nie da rady i oczywiście nie dostaliśmy żadnej rekompensaty za tę drastyczne utrudnienie.
     
  12. Phi... teraz to można paść 10 razy i szybko zrobić kilka dronków :)
     
  13. Czy zrozumiałeś co ma na celu zmniejszenie ilości żyć we wrotach??
    Czy jest podane info, że po stracie 10 żyć tracisz wrota - NIE :)
     
  14. Goro^^

    Goro^^ User

    Każde wrota się traci po utracie żyć :rolleyes:;)
    A zmiana jest po to żeby flaxy które zrobią max 3 fale nie musiały pękać 100 razy by robić je od nowa
     

  15. Wrota te są przez cały okres trwania eventu, możesz padać sobie do woli i wskakiwać w nie od początku w przypadku utraty 10 żyć.
    Twoje drugie zdanie przeczy pierwszemu:p
     
  16. Hmmm do tego misja na zrobienie wrotek kończy się przy padnięciu 10x. Normalnie dostajemy nagrodę.
     
  17. Nexus220

    Nexus220 User

    Na PL 2 serwer nie daje rady w godzinach po 20:00. P.E.T nie działa a przez lagi już parę razy zgiąłem od alienów !!!
    A wrota to masakracja :eek:
     
  18. Nawet fajne ammo leci z tych skrzynek we wrotach. Narazie dostałem takie nagrody:
    1.750 Rakiet HSTRM-01
    8500 ammo x4
    35k ammo rb (x4)
    1750 rakiet plt-2021
    Może jutro uda mi się coś więcej wydobyć(jeśli jest :p)
     
  19. DODGE-19

    DODGE-19 User

    Wrota porażka. Ktoś albo głupi, albo na fazie projektował wrota. Do tego pl3 nie potrafi udźwignąć żadnego większego eventu bo zaraz albo lagi, albo pety nie działają. Dzisiaj robilem fale we wrotach z 20 uber sibami, udk, matkami. Jak bilem udk gra mi sie zwiesila, po chwili polacz ponownie, dalem polacz ponownie i padłem. Kaszana w .....
     
    Ostatnie edytowanie: 23 października 2015
  20. kolejny dzien eventu i kolejny "zgon" PL 3 pozdro dla centrali tak dbającej o graczy .
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.