Kilka słów od projektantów o wrotach: "Tunnel of Terror"

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 20 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. infex1122

    infex1122 User

    Czyli pl2 to samo co pl3 ? Ładnie : )
    Norma, wiadomo że w godzinach ok 20 już pety przestają działać :)
     
  2. Zumir

    Zumir User

    Ale z was płaczki,wy narzekacie na forum na błędy które może i są,ale strasznie je wyolbrzymiacie kiedy ja spokojnie latam sobie bijąc streunerki,bo o dziwo chyba tylko ja nie mam lagów na tym serwerze :)
     
  3. Goro^^

    Goro^^ User

    Do bicia streunerków pet ci nie potrzebny :p Ja też nie mam zbytnio lagów, ale co z tego jak pecik nie działa i wrót się nie da robić xD
    EDIT:
    Ja mimo problemów z serwem uważam, ze BP się postarało i w końcu dali event na którym się zarabia. Mając premke i kamyka zarabiam 70k uri w 3h więc jest elegancko :) ( kończę na fali z lordakiami za 300u). Do tego ponad 3k rangi, demony które są przydatne i w pewnych warunkach lepsze od havo( mam same rakiety za uri z demanerów + seprom to bonus jest porównywalny do bicia z havo z x2 z sepromem) i duży zapas Hellstormów który wystarczy na sporo wylocików :)
    Oby więcej takich eventów :D
     
    Ostatnie edytowanie: 25 października 2015
  4. stworca

    stworca User

    wrota nie są trudne po prostu są drogie
     
  5. Drogie? Chyba masz na myśli długie bo z tym co teraz dodali (ammo ze skrzyneczek) bardziej się opłaca.
     
  6. Goro^^

    Goro^^ User

    Długi są, ale tylko jak ktoś nie ma kamyka. Tak jak na górze pisałem, mało gdzie idzie w 3h zarobić 70k uri i jeszcze pełno ammo dostać.
     
  7. Dokładnie, są bardzo fajne co do wynagrodzenia :) Ale mniej więcej 3-4 do 5 godzin zależy czy robimy i jakie przerwy + jakie ammo + seprom :)
     
  8. stworca

    stworca User

    plus podwójne extrasy i namierzanie celu; jakieś tam formacje; w każdym bądź razie ja kolekcjonuję amunicję i skończyłem je na uber sibelonach i mam pytanie czy te ubery z wrót podobnie jak w hadesie są zaliczane do misji
     
  9. slipwar

    slipwar User

    mnie nie zaliczało
     
  10. Adalon

    Adalon User

    Wrota w sumie nawet fajne tylko te 20 uber sibów w 70 fali strasznie długo się ciągnie.. no i niestety alieny nie zaliczają się do misji a już bym miał odchaczone na uber siby udk i udevo :p
     
  11. infex1122

    infex1122 User

    Nie zaliczają się bo nie są takie same jak na mapie, przykładowo udk, które jest n razy słabsze od tych na mapie. To by było niesprawiedliwe ; )
     
  12. slipwar

    slipwar User

    Nie wiem jak Wy ludziska to robicie w te 3-4h, ale mnie te wrota schodzą z x1 i kamyka + uberki z x2 około 7-8h. Na prometidzie latam i na szkoleniowej ~8k bije - chociaż w sumie wszystkie uberki tłukę na ćmie - bo taniej i szybciej
     
  13. THOR[ABAR]

    THOR[ABAR] User

    Słabsze są jedynie 30 x UDK i devourer razem z nimi.
    Reszta jest normalna.
    Albo mocniejsze: lordakie i saimon :D
     
  14. infex1122

    infex1122 User

    No właśnie :) Więc albo słabsze albo mocniejsze są alienki , więc tak nie bardzo do misji z tym ; /
     
  15. JeeZa$™

    JeeZa$™ User

    ...jak dla Mnie jeden z lepszych eventow na DO :) Plus Dla BP :) ...W koncu cos dla graczy :)
     
  16. Może i tak ale powinni trochę osłabić te alieny, bo ubic 5 umatek lub 20usibow to katorga
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2015
  17. JeeZa$™

    JeeZa$™ User

    ....Plus za trudnosc :) Wszystkie eventowe zawsze na ``Hita`` Były :)
     
    Puchatek lubi to.
  18. Nieee, pet alfa był tak średnio mocny ;)
     
  19. Adalon

    Adalon User

    Na peta alfę wystarczał golec FF (Full Flax ) ;)
     
  20. A ja mam pytanie troche z innej beczki. Czasy extras łączą się ze sobą? Bo wylicytowałem 2 extrasy wczoraj i dzis te same i mam że jeden jeszcze ważny 15h a drugi 19h. Tak powinno być?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.