Klan poszukiwany

Temat na forum 'Klany' rozpoczęty przez użytkownika Wladimir50, 13 września 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. Wladimir50

  Wladimir50 User

  Jak widać w tytule, szukam klanu, najlepiej jakby to była firma EIC z komunikatorem Discord dobrą/miłą atmosferą bez płakania na czacie co po niektórych klanach już widziałem. Moja rozgrywka nie opiera się na graniu codziennie po 12h tylko na tyle ile mam ochote, przeważnie jest to 2-3h dziennie lub więcej, zależy. Do gry wróciłem na poczatku lipca wiec od tamtego momentu znowu ulepszam konto tym razem w PvP jak i PvE. A i jeszcze jedno, gram na serwerze PL3. Chętnie dołącze do jakiegoś z klanu z kim można na spokojnie polatać i przy okazji pogadać.


  To tyle ode mnie, pozdrawiam :rolleyes:
   
  Ostatnie edytowanie: 13 września 2022
 2. ?nie rozumie o co ci chodzi ?wejdz na klany i wyszukaj jaki ci odpowiada ?= na czacie tez są nieraz zaproszenia do klanu!
   
 3. Wladimir50

  Wladimir50 User


  A co ty masz za problem ze tutaj pisze hm, raczej od tego jest dział co nie? A po drugie pomyśl zanim coś napiszesz, z twojego zdania to nawet rozczytać normalnie się nie idzie.
   
 4. Raczej ty masz jakies problemy z umyslem ze nie umiesz zrozumiec prostyc zdan w poradach ?= Atak mimochodem najpierw porady sa na czacie a potem na forum , i pomoc tech.... No coment !!!..
   
 5. Wladimir50

  Wladimir50 User


  Nie kompromituj się, i nie udawaj śmiesznego, bo ci to po prostu nie wychodzi.
   
 6. ..słoń..

  ..słoń.. User

  Wladimir50 - Wielka Chwała Mu!!!

  Walczył o swoje. Miał rację. Ale został zbanowany.
  Za co? Czym uraził ekipę "graczy" którzy dla siebie garną Urkę i bostery?
  Zbanujcie wszystkich graczy! Wszystkie bostery i cała urka będą dla was!!!
   

Poleć tę stronę