Klawisz START

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika mm70_9, 3 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. mm70_9

    mm70_9 User

    Czy u wszystkich po poprawkach znikł ze strony głównej klawisz Start i nie da się uruchomić gry a raczej mapy? Na operze i firefoxsie brak , pozostaje by grać tylko klient gry bo tam klawisz normalnie pozostał...

    sposób awaryjny uruchomienia mapy skasowany :)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 grudnia 2020
  2. ja nie moge wejsc na mape klawisz start nie dziala (tzn polaczenie z serwerem przerwane) na klijencie

    ma to ktos ?
     
  3. mm70_9

    mm70_9 User

    OK faktycznie teraz znalazłem info z dnia dzisiejszego :

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    W formie przygotowania do odejścia od Flash Playera, musimy dezaktywować przycisk 'graj" w przeglądarce, aby przeprowadzić kilka testów.
    Przycisk będzie nieaktywny od dzisiaj 3 grudnia od godizny 13:00 LST do piątku 4 grudnia do godziny 10:00 LST.
    Oznacza to, że Gracze, którzy używają przeglądarki, nie będą mogli połączyć się z serwerem gry. Wyłączenie przycisku nie dotyczy klienta gry.

    Wasza Ekipa Darkorbit​
     
  4. Cupak

    Cupak User

    To jest nieoficjalnie testowanie ile osób realnie będzie grać jak wyłączą możliwość w przeglądarce. Wytłumaczenie że testują klawisz "GRAJ" jest na poziomie 5 latków. [​IMG] Mieli czas na zrobienie klienta od bardzo dawna a teraz działają w ostatniej chwili na kilka minut przed 12.
     
  5. Gazdi

    Gazdi User

    Witam. ma ktoś taki sam problem z klientem jak ja ? pobrać sie pobiera, ale i tak nie można wejść nawet na to żeby wybrać serwer czy sie zalogować przy włączeniu go wywala mi błąd jakiś, że coś jest niezgodne czy coś w tym stylu pomoże ktoś ?
     
  6. mirraj26

    mirraj26 User

    mam to samo z klientem gry
     
  7. Gazdi

    Gazdi User

    A mianowicie, żeby sprecyzować o co chodzi przy uruchomieniu klienta dosłownie po kilku sekundach pojawia mi się komunikat, że "pogram DarkOrbit.exe przestał działać." trwa wyszukiwanie problemu i po chwili wyskakuje "program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program..." z powodu tego, że to dopiero co weszło nie są jeszcze dostępne poradniki jak to naprawić lub jakby to można było naprawić, może ktoś z was naprawił to sam
     
  8. Ankalagon

    Ankalagon User

    U mnie pomogła aktualizacja sterowników. Klienta zainstalowałem na win7 ale pozbawionej sporej czesic komponentów - system odchodzony z niepotrzebnych rzeczy. Juz to gdzies pisałem sprubuj zaktualizaowac przestarzałe sterowniki jak nie wiesz jak to zrobić ręcznie, to polecam program Driver Booster - jest darmowy.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 grudnia 2020
  9. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Drodzy gracze,

    Wątek był już poruszany >>Tutaj<<
    W związku z powyższym zamykam.

    Z poważaniem,
    MOD_ZERO
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.