Kody bonusowe z Newslettera

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 sierpnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Chcielibyśmy Was przeprosić za zamieszanie powstałe w związku z przypisywaniem kodów bonusowych w dniu wczorajszym. Aktywowaliśmy raz jeszcze wszystkie kody zgodnie z posiadanymi przez nas listami mailingowymi. Możecie je odebrać poprzez zalogowanie się na swoje konto [jeśli już to zrobiliście prosimy o wylogowanie oraz ponowne zalogowanie do gry]. By zweryfikować, czy ów bonus został dopisany sprawdźcie swój dzienniczek.

  Mogą zdarzyć się rzadkie przypadki kont, które do tej pory nie otrzymały newslettera. Jeżeli jesteście jednym z takich użytkowników i jednocześnie mieliście aktywną usługę newslettera [nie włączoną dziś lub wczoraj, tylko aktywną znacznie wcześniej] prosimy skontaktować się z pomocą techniczną: (http://darkorb.it/support). Support zbierze listę takich użytkowników i przekaże ją dalej bezpośrednio do centrali by przeanalizować zaistniałą sytuację, tak by w przyszłości uniknąć takich przypadków.


  Dziękujemy za zrozumienie
  Wasza ekipa Darkorbit
   
  Niecierpliwy, -dshh14- oraz Vito34 lubią to.
 2. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Otrzymaliśmy od Was mnóstwo zgłoszeń w związku z problemami z przyznawaniem bonusu z newslettera. Jest to dla nas niewątpliwie ważna wskazówka odnośnie skali zjawiska. Bardzo nam przykro, iż ów problem jest przez niektórych graczy pretekstem do prób wyłudzenia kolejnego bonusu. Bardzo duża liczba zgłoszeń pochodzi od osób, które już otrzymały bonus, a ekipie pomocy technicznej piszą, iż on do nich nie dotarł. Tego typu praktyki są oszustwem i nie będą tolerowane. Mamy możliwość weryfikacji, czy dany gracz wykorzystał już kod na swoim koncie.

  Gracze próbujący oszukiwać będą surowo karani!


  Wasza ekipa Darkorbit
   
  v1.6.69 i -dshh14- lubią to.
 3. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Chcemy Was poinformować, iż zgłoszenia dotyczące problemów z Newsletterem możecie zgłaszać do 11.08.2015 do godziny 12.00. Zgłoszenia przesłane w późniejszym terminie nie zostaną już uwzględnione podczas wysyłania zebranych danych do centrali. Raz jeszcze pragniemy przeprosić za wszelkie niedogodności. Jednocześnie wierzymy, że podjęte kroki przyniosą zamierzone skutki.


  Wasza ekipa Darkorbit
   
  kris0211. i *Bimberek* lubią to.
 4. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Dokładnie przeanalizowaliśmy wszystkie konta, które zostały do nas przesłane od poszczególnych Teamów. Ze względu na ich znaczną ilość podjęliśmy decyzję o uruchomieniu skryptu, który dopisze bonus dla tych użytkowników, którzy faktycznie go nie otrzymali.

  Konta, do których ów bonus został już przyznany nie otrzymają go po raz kolejny. By aktywować skrypt należy zalogować się na swoje konto. Z racji okresu urlopowego zdajemy sobie sprawę, iż nie zawsze macie możliwość by się zalogować w ciągu następnych godzin, dlatego też by odebrać bonus musicie zalogować się do gry przed 01.09.2015.


  Wasza ekipa Darkorbit
   
  SλώczγK i Nugattu_08 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.