Sugestie Kolejka produkcyjna HIGH-TECH

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika v1.6.69, 9 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy pomysł Ci się podoba?

  1. Tak

    93,3%
  2. Nie [Uzasadnij odpowiedź i napisz, co jest źle]

    6,7%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. v1.6.69

    v1.6.69 User

    Dzień dobry, kiedyś dałem tutaj ten pomysł i cieszył się dużym zainteresowaniem [70 glosów na tak, 2 na nie] i chciałem go odnowić. (BP chciał dać przedmioty HIGH-TECH do craftingu - jednak do dziś jest z tym cisza, a osobiście uważam, że ten pomysł nie jest zły.) Temat ten nie jest spamem, jest jedynie kontynuacją i "podrasowaniem" mojego pomysłu.

    Moim pomysłem jest substytut Pół-automatycznej kolejki produkcyjnej HIGH-TECH.

    Proponuję usunięcie tradycyjnej kolejki i zamienienie z jej ciekawszym substytutem, który byłby ukłonem dla zapominających graczy.

    Wyglądało by to tak:

    [​IMG]

    Ceny* [jeśli ktoś nie widzi]:

    1: 2mln kredytów
    2: 6mln kredytów
    3: 9mln kredytów
    4: 13mln kredytów
    5: 3tys uridium
    6: 6tys uridium
    7: 9tys uridium
    8: Wymagane PREMIUM**

    Łączny koszt*:
    -30mln kredytów
    -18tys uridium

    * Hale można kupować TYLKO po kolei. [Czyli pierw za kredyty - potem za uridium].
    * Ósma hala, która jest tylko dla graczy premium. [Dalsze wyjaśnienie jak działa ta hala znajdziecie na dole].


    Minusy:
    - Od teraz, jeśli gracz będzie chciał produkować cokolwiek - musi pierw kupić pierwszą halę, więc musi liczyć się z kosztami.
    - Odblokowywanie dodatkowych hal liczy się w uridium
    - Dodatkowa, ósma hala TYLKO dla graczy premium - która jest osobną, darmową halą

    Plusy:
    - Możliwość ustawienia aż 7 lub 8 [Posiadając premium], np. precyzji rakiet,
    - Ukłon w stronę zapominalskich,
    - W miarę niskie koszty hal, szczególnie 4 pierwsze,
    - Odblokowane hale są permanentne a ich koszt za odblokowanie jest jednorazowy.


    Aby wybrać jakiś przedmiot do produkcji - klikamy na pustą halę z napisem "Czekanie..." a następnie wybieramy przedmiot jaki chcemy produkować.

    CENY SUROWCÓW do stworzenia przedmiotów są jak przedtem,
    Typy przedmiotów, jakie możemy posiadać w danej chwili to dalej 3 typy przedmiotów, w tej kwestii nic się nie zmienia

    Jeśli wybierzemy jakiś przedmiot do produkcji, surowce na wytworzenie go pobierają się, nawet jeśli przedmiot jest/będzie w stanie "W kolejce"

    Przedmioty są produkowane po kolei wg. Hal. Zwykle pierwsza hala jest "produkcyjną" i wskakują na nią przedmioty po skończeniu produkcji. Załóżmy, że w 2 hali mamy wybraną Osłonę awaryjną, a w 3 Transfer energii. Jeśli pierwsza hala skończy produkcję - osłona [jako iż jest druga] wskakuje na produkcję, a transfer energii z trzeciego slotu na 2.**

    **Priorytetem jest hala premium, która wskakuje na produkcję od razu przed tymi dwoma przedmiotami, jeśli ta hala jest w stanie "W kolejce" gdyż ma wybrany przedmiot do produkcji.

    Jest możliwość anulowania:
    - Jeśli przedmiot jest w stanie "produkcji" - otrzymujemy zwrot 50% lub 75% surowców [To jest do uzgodnienia dla graczy]
    - Jeśli przedmiot jest w stanie "W kolejce" i go anulujemy - dostajemy 100% zwrotu surowców

    Nie można produkować WIĘCEJ NIŻ 1 przedmiotu na raz. Jeśli przedmiot zostanie wyprodukowany - najbliższy hali produkcyjnej [Czyli pierwszej], przechodzi ze stanu "W kolejce" do produkcji i wskakuje na 1 miejsce. [Tak jak na obrazku zamieszczonym powyżej]

    ÓSMA HALA PREMIUM:
    * Hali tej nie trzeba kupować,
    * -20% czasu produkcji [Czyli Hala PREMIUM jest 20% szybsza od zwykłej, precyzja rakiet zamiast produkować się równe 2h - będzie produkować się 1h 36minut itd]
    * Hala ta ZAWSZE ma PIERWSZY priorytet w produkcji. Jeśli dwie hale, w tym przypadku np. druga i ósma hala, czyli premium są w stanie "W kolejce" [Gdyż mają wybrane przedmioty do produkcji] - Hala Premium wskakuje do produkcji przed drugą halą.
    * Wygląd hali Premium w stanie "produkcja":
    [​IMG]

    *Gdy nie posiadamy premium, ósma hala będzie wyglądać tak:
    [​IMG]
    Po kliknięciu zostaniemy przekierowani do płatności.

    Mam nadzieję, że pomysł wytłumaczyłem najbardziej dokładnie jak się da i się przyjmie :)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 sierpnia 2019
  2. Legenda

    Legenda User

    spoko pomysł palec w górę :)
     
  3. dla mnie by bylo ok nawet bys nie musial czekac np na transfer enrgi jak sie schodzi to odpalasz juz drugi pomysl bardzo fajny jestem na tak
     
  4. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    W dniu 29 października 2019 roku zmodernizowano działy High-Tech oraz Ulepszeń poprzez przeniesienie i odnowienie wymienionych funkcji do okna Montowni. Z czasem dodano również kolejne projekty High-Tech.

    W związku z powyższym, wątek zamykam.

    BA_Chmurka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.