Kolumna stateczków...

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika vorilhon, 18 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. vorilhon

    vorilhon User

    Witam! o co chodzi z tą kolumną małych statków (Yamato?) na 3-4 i 4-3, a także na innych mapach? Rodzaj pushingu, bo jak za dużo zestrzelę, to dostanę bana? Do rankingu wchodzą, ale czy można je tępić w nieskończoność? Dziwne...
     
    Ostatnie edytowanie: 19 czerwca 2020
  2. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Dostałam e-mail ,ale kod zamieszczony w nim jest przypisany do konta,którego nie znamTo nie jest moje ID.Czy ktoś tez dostał coś takiego ?

    Return to Battle!
    Greetings, =Aspazja=!
    There's never been a better time to come back to DarkOrbit! Take on the influx of Blighted Kristallon, stock up on Hybrid Alloy and defeat the Gygerim Overlord for Indoctrine Oil. Power up your engines, set your weapons to maximum and prepare for battle!

    To help you get back up to speed, we have created an amazing voucher code for the following player account:
    UserID: 165212384 / Server: 68
    PAGP-EZ6A-H74M-T25x
    *valid until 2020-06-29
    Enter the voucher in the game and you will receive:
    [LIST]
    [*]3,000x PIB-100
    [*]10,000x UCB-100
    [*]3 days Premium
    [*]10x Extra Energy
    [*]5x Booty Keys
    [/LIST]
     
  3. cruiser93

    cruiser93 User

    Jeżeli masz otwarty inny serwer to tam masz inne ID. Zapewne kod przyszedł na inny serwer niż teraz grasz. Ja dostałem 3 takie maile w różnym odstępie czasu i każdy na inny serwer na którym już nie gram.
     
  4. tropiciel

    tropiciel User

    Miałem dokładnie taką sama sytuacje.Trzy kody żaden nie pasuje:(
     
    -dshh14- lubi to.
  5. Również dostałem dwie takie wiadomości, po polsku i niemiecku.
    Pomimo że gram głównie na serwerze europejskim glob. to posiadam konta na serw. PL oraz D i do tych kont są te powiadomienia, ID się zgadza, kody weszły.
    Odszukaj konto na innym serwerze, o którym zapomniałaś:)
     
  6. Nieźle, ziomek zadaje pytanie, odpowiedź kompletnie niezwiązana z tematem. Mi się wydaje, że te wszystkie stateczki zwyczajnie latają na bocie, na nowych kontach. To jest obraz dzisiejszej gry
     
  7. mm70_9

    mm70_9 User

    Myślę że wszyscy dostali co grali na innych serwerach. Co do statków to klasyczny pushing multikont i ktoś robi rangę.
     
  8. vorilhon

    vorilhon User

    Witam ponownie! Czy za ubijanie tych stateczków w nadmiernych ilościach grozi ban?
     
  9. Ankalagon

    Ankalagon User

    jak ubijesz tyle razy że nagrody juz nie dostaniesz napisz do PT że ubijasz takiego i takiego bo lata i cię denerwóje.
     
  10. -dshh14-

    -dshh14- User

    a ja 2
     
  11. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Dzięki,kiedyś przypadkiem kliknęłam na serw rosyjski,to tam pasował kod.
     
  12. Temat nie aktywny. Zamykam
    MOD_PRODIGY
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.