Opinie komuś działa gra?

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika -PŁONER-, 28 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AMCOR$

    AMCOR$ User

    U mnie to samo brak mozliwosci zalogowania sie na mape gry, ładowanie gry zatrzymuje sie na literce D
     
    Moj_moj lubi to.
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    trwając prace nad naprawą problemu
     
  3. .JARZĄB

    .JARZĄB User

    Zmieniło się o tyle że ładuje do końca, nawet bonus dzienny odebrało, ale na mapę gry nie można wejść.
     
  4. Witam,

    U mnie od paru dni gra nie wczytuje tekstur. Po zalogowaniu Jedyne co widzę to czarne tło. Interfejs widać natomiast, grafik statków, partali, tła mapy nie widać. Na niektórych mapach wczytuje tło mapy a model statku bardzo kiepskiej jakości i jakby płaski. Dzieje się tak tylko gdy grafika ustawiona jest na 3d. Gra normalnie chodzi na 2d.
    Dodam, że nie jest to wina komputera. Było sprawdzane na 3 różnych komputerach + na jednym zrobiony format i ciągle takie jaja są na grafice 3d.

    Pozdrawiam
     
  5. etownik

    etownik User

    u mnie jest to samo co u kolegi wyżej, czyli wszystko spłaszczone, na niektórych mapach czarne tło tylko nazwy alienów i graczy, czyli jest to samo co tydzień temu, gra w taki sposób jakoś wchodziła po czym padła....
     
  6. Odkryłem bardzo ciekawą rzeczy. Wygląda na to, że serwery Darkorbit w jakiś sposób gryzą się z niektórymi dostawcami serwerów DNS. Parę dni temu przestawiłem dostawcę DNS na cloudflare (1.1.1.1 i 1.0.0.1). Od tego właśnie momentu gra działała źle. Po powrocie do domyślnych DNSów od Orange problem zniknął. Z tego co zdążyłem zbadać DNSy od Google również nie współgrają z Darkorbit.
    Słabo ze strony ekipy DO, że nie są w stanie dostosować swoich usług do jednych z topowych dostawców DNSów. Podejrzewam, że przyczyną mogą być stare standardy zabezpieczeń w DO. Jeśli ktoś ma podobny problem do mojego zalecam najpierw pokombinować z DNSem.
     
  7. etownik

    etownik User

    może za te nie uzasadnione bany, na tym czacie Polskim, ktoś się zemścił i wysyła całe fale pingów, na serwery, taka gra, takie czasy i te bezsensowne bany, na czat w grze i to na ludzi, którzy płacą za grę , utrzymując tych ludzi tam, ja płace i np dostałem bana za słowo ))zdebilizować((( w rozmowie lużnej nie istotnej nie przeszkadzającej nikomu......
     
  8. Jeśli ktoś ceni sobie bezpieczeństwo i prywatność to informacja ode mnie,
    DNS od QUAD9 działa. Jest porównywalny z Cloudflare a może i nawet lepszy.
    A Ekipa DO powinna wziąć się do roboty bo to śmiech na sali, żeby gra nie działała z topowymi DNSami.
    Z tego co wiem to problem istnieje już dłuższy czas a jedyne co się dowiedzieliśmy od pracowników to że "problem został zgłoszony".
     
    -PŁONER- lubi to.
  9. etownik

    etownik User

    więc niech ktoś tam na oczy przejrzy, ty ładujesz kasę a jakiś dzieciak dostał moda na czat i lecisz, utrudnia to grę i z czasem rezygnujesz z gry, bo dzieciak cie zbanował za pierdołę, a ty masz parę wyzwań do pokonania, przez takie coś, wielu ludzi porzuciło grę, zwłaszcza tacy co płacili i za bezsens dostawali przez dzieci bana, aby takiego czy innego gracza załatwić banem, tak robią inne firmy, dlatego porzuciłem kiedyś tę grę z dużym hajsem co w nią załadowałem i wielu, wielu innych, za bezsensowne bany na czacie a słowo to brzmiało **zdebilizować**, i za to był ban.
     
  10. kosoglos

    kosoglos User

    Musze przyznać, ze przez cały okres eventu nie miałem nawet sekundy problemów.
    Internet mam z kablówki spółdzielni mieszkaniowej
     
  11. A kiedy zaktualizujecie klienta gry pod nowe sterowniki amd ? nie wiem jak nvidia ale jest tak samo chyba. Bo na nowych klient gry wyłącza się do pulpitu. Podpowiadam dla tych co mają amd karty graficzne gra działa na tych sterownikach 28.04.2022 30.0.15021.11005
     
    Ostatnie edytowanie: 1 lutego 2023
    -PŁONER- lubi to.
  12. ile lat im zajmie naprawa bledow?
     
  13. ramirez50

    ramirez50 User

    mi klijent od 2 dni nie działa jaja sa i tyle bigpond has bieze ale naprawic nie moze albo im sie nie chce a to juz czyste hamstwo gra nie działa i tyle
     
  14. jazon161

    jazon161 User

    jak dlogo firm BP bedzie okradala nas juz 2 miesiac i te same problem sa i nic nie robi
     
  15. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, wszystkie zgłoszenia są przesyłane do centrali.