Konkurs Mikołajkowy!

Temat na forum 'Akcje specjalne/konkursy' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Chciałoby się rzec... coraz bliżej Święta! Jednak do Świąt zostało nieco czasu. W międzyczasie czekało Was niemało niespodzianek. Począwszy od przeprowadzki na nowe forum, przez całą masę atrakcji na orbicie.

  Oczywistym jest, że nie może także zabraknąć atrakcji na forum. Dlatego też chcemy zaprosić Was do udziału w konkursie Mikołajkowym A.D. 2013!

  [​IMG]

  Czy aby na pewno nasz Mikołaj jest aż tak wspaniałomyślny by latać po orbicie i rozdawać prezenty? Prawdę mówiąc patrząc na naszego Mikołaja w postaci Santa Bota mamy wrażenie, iż bardziej skory jest do obdarowania Kosmicznych Pilotów serią z laserów i rakiet aniżeli do wręczania prezentów.

  Dlatego też postanowiliśmy dać Wam możliwość dokonania drobnego liftingu na bocie Santa. Sprawcie by stał się bardziej przyjazny.

  Zadanie konkursowe:
  Waszym zadaniem jest przerobienie grafiki, którą można pobrać* LINK by zmienić wygląd Santa Bota na bardziej zabawny i przyjazny. Najbardziej oryginalne i zabawne prace zostaną nagrodzone.

  *by zapisać obrazek wystarczy kliknąć na nim prawym przyciskiem myszy i kliknąć "zapisz obrazek jako"


  Tematyka konkursu:
  Należy pamiętać by zachować świąteczny charakter pracy. A zatem dodawane elementy przynajmniej w części powinny odnosić się do tematyki związanej ze świętami. Ponadto można dodawać elementy związane z Darkorbit.

  Technika wykonania:
  Jest ona dowolna. Wiąże się to z możliwością użycia programów graficznych do dokonania przeróbek, lecz także z możliwością wydrukowania grafiki konkursowej i jej ozdobieniem za pomocą mazaków, kredek, czy też farb. Waszym zadaniem jest takie przedstawienie grafiki by Santa Bot był bardziej przyjazny i zabawny. Nie chcemy ograniczać Waszej kreatywności, a zatem możecie też np. spróbować stworzyć komiks, dorobić tło itd. Zaskoczcie nas swoją pracą!

  Zamieszczanie prac:
  Pracę należy zamieścić na forum w formie grafiki wstawionej do posta. Prace, które zostaną wstawione jedynie w formie linku lub też wysłane za pomocą formularza kontaktowego nie będą brane pod uwagę. Formy z jakich możecie korzystać przy wstawianiu prac są ograniczone. Dla prac graficznych stworzonych przy pomocy komputera wymogiem będzie zamieszczenie pliku w formacie JPG lub PNG. W przypadku prac stworzonych np. na papierze dozwolone jest zrobienie zdjęcia lub skan przy czym rozszerzenie tego pliku również powinno być w formie JPG lub PNG.

  Termin trwania konkursu:

  Prace możecie zamieszczać od 6.12.2013. do 13.12.2013.

  Warunki uczestnictwa:
  · Praca musi być ściśle powiązana z tematem konkursu.
  · W konkursie biorą udział tylko gracze polskojęzyczni.
  · Praca musi być zgodna z naszym OWH oraz regulaminami. Prace wulgarne, rasistowskie, itp. zostaną usunięte, a gracz zostanie ukarany zgodnie z regulaminem forum.
  · W konkursie nie mogą brać udziału członkowie Ekipy i ich rodziny.
  · Post należy wysłać z konta na forum, przyporządkowanego do konta w grze, na które chcemy otrzymać nagrodę.
  · Prosimy żadnych prac nie przesyłać poprzez formularz kontaktowy do Supportu. Takie zgłoszenia nie będą w ogóle rozpatrywane.
  · Udział w konkursie następuje tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność.
  · Każdy gracz może zamieścić tylko jedną pracę.
  · Konkurs ma charakter rozrywkowy.
  · Zastrzegamy sobie prawo do aktualizacji tego regulaminu w przypadku, gdy zauważymy taką potrzebę.
  · Ocena i ogłoszenie zwycięzców nastąpi w ciągu 7 dni po zakończeniu konkursu.

  Jeśli któryś z powyższych warunków nie zostanie spełniony, to praca zostanie usunięta z konkursu .

  Uwaga! Biorąc udział w powyższym konkursie zgadzacie się tym samym na ocenianie prac przez specjalnie wyznaczone do tego celu jury, czyli Ekipę Forum oraz przedstawicieli Community Team. Wstawiając swoją pracę w Konkursie należy zdawać sobie sprawę z tego, iż może ona nie wygrać.

  Jury konkursu:
  BA, TL, Community Team.

  Nagrody:

  Przewidziano 3 miejsca.

  MIEJSCE I
  3 Miesiące Premium

  MIEJSCE II
  2 Miesiące Premium

  MIEJSCE III
  1 Miesiąc Premium
  Wasza ekipa DarkOrbit
   
 2. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Ze względu na problemy techniczne z nowym forum związane z brakiem możliwości postowania w dziale konkursów konkurs zostaje przedłużony o 2 dni. Oznacza to, iż ostateczny termin składania prac konkursowych sięga teraz

  15.12!
  Jednocześnie mam nadzieję, iż do tego czasu uda się rozwiązać ten problem i bez przeszkód będziecie mogli zamieszczać swoje prace konkursowe.


  BA_THOR
   
 3. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Z powodu ustalenia, iż gracze nie będą mogli postować w dziale "centrala" musimy przenieść temat do składania prac konkursowych w inne miejsce. Wasze prace prosimy zamieszczać w tym wątku:

  Konkurs Mikołajkowy - tutaj możesz zamieścić swoją pracę  Przepraszamy za utrudnienia!
  BA_THOR
   
 4. BA_THOR

  BA_THOR Guest


  Witajcie Kosmiczni Piloci! Konkurs spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Jednocześnie chcemy podziękować Wam za udział oraz przeprosić za małe problemy związane z wejściem w życie nowego forum.

  Podium:

  MIEJSCE I

  zdoła praca użytkownika:
  MAXER
  link do posta z pracą:
  Klik

  MIEJSCE II


  zdobyła praca użytkownika:
  ☼°•»мλχї«•°☼~Barça~♥
  link do posta z pracą: Klik

  MIEJSCE III

  zdobyła praca użytkownika:
  EXECUTOR
  link do posta z pracą: Klik  Autorów nagrodzonych prac prosimy o kontakt z supportem poprzez formularz kontaktowy. Przypominamy, iż należy dokonać tego z konta, z którego dodano post na forum. Wówczas konto zostanie zweryfikowane. Jednocześnie na to właśnie konto zostanie dopisana nagroda.  Gratulujemy!!!
  BA_THOR
   
  MAXER lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę