Konkurs na projekt statku stworzony przez społeczność DarkOrbit

Temat na forum 'Akcje specjalne/konkursy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 23 kwietnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Witajcie, kosmiczni piloci!

  Cyborg_05.png

  Z radością ogłaszamy pierwszy konkurs na projekt statku stworzony przez społeczność DarkOrbit! Kiedy kosmiczny pył osiądzie, jeden z utalentowanych pilotów, dzięki dodaniu do gry własnego projektu statku Cyborg, stanie się legendą. Jeżeli chcesz wziąć udział, zapoznaj się z zasadami konkursu.

  1. Zgłoszenia będą przyjmowane na oficjalnym forum. Dla każdego języka zostanie utworzony oddzielny post.
  2. Z każdej grupy językowej, w drodze głosowania przeprowadzonego wśród kosmicznych pilotów, zostanie wybrany jeden finalista.
  3. Ostatecznego zwycięzcę wyłonią zespół ds. społeczności i artystyczny.
  4. Jeden pilot może zgłosić kilka projektów.
  5. Wysyłając zgłoszenie, zezwalasz Bigpoint GmbH na wyłączne, nieograniczone, bezterminowe i nieodpłatne korzystanie z twojego projektu i modyfikowanie go poza konkursem.
  6. W kwestii nazwy projektu statku Cyborg skonsultujemy się ze zwycięzcą, jednak zastrzegamy sobie prawo do podjęcia ostatecznej decyzji.
  7. Wszystkie zgłoszenia będą sprawdzane pod kątem naruszenia praw autorskich.
  Z niecierpliwością czekamy na fantastyczne dzieła naszych najbardziej utalentowanych pilotów! Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z moderatorem forum.

  Pozdrawiamy,
  Zespół ds. społeczności DarkOrbit
   
 2. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Po bardzo intensywnym konkursie nadszedł czas na rozstrzygnięcie pierwszego konkursu na projekt designu od społeczności Darkorbit.

  Gratulacje dla LocoHadams z hiszpańskiego forum, którego praca wybiła się spośród innych. Twój niesamowity design będzie pierwszym w historii designem, który został opracowany przez kogoś spoza ekipy Darkorbit. Jak tylko design zostanie ukończony i zaimplementowany do gry poinformujemy Was o tym w krótkim ogłoszeniu.

  Link do tematu, gdzie możecie odnaleźć zwycięski design znajduje się TUTAJ.


  Pozdrawiamy i gratulujemy
  Wasza ekipa Darkorbit
   
  TL_Eviana. lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę