Konkurs świąteczno-noworoczny - Pytania

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 21 grudnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest

  2. ViperΔ

    ViperΔ User

    Moim zdaniem to gracze powinni głosować.
     
    RedCat313 lubi to.
  3. RedCat313

    RedCat313 User

    Nie taki zły pomysł ale pewnie by ludzie głosowali na siebie z kilku kont i klanowo oraz by odpalali może jake boty pod głosowanie by wygrać :D :D :D
    No mam nadzieje że nikt nie przekupi oceniających ...
     
    Cupak lubi to.
  4. ViperΔ

    ViperΔ User

    Co za problem zrobić tak, że tylko konta sprzed np miesiąca + 50 postów mogą głosować?
     
  5. RedCat313

    RedCat313 User

    noto by zaraz sie wysypał spam z takich kont piszących cokolwiek na forum xD
     
  6. ViperΔ

    ViperΔ User

    Spam dla 150k uri? Wątpie.
     
  7. RedCat313

    RedCat313 User

    ale na pewno by sie jakiś znalazł :D
     
  8. ViperΔ

    ViperΔ User

    No ja mam tylko 1 konto jeszcze z +50 postów i więcej niż 1 miesiąc :D może wezme udział w konkursie ale te cmy mnie nie lubią wiec i tak nie wygram
     
  9. RedCat313

    RedCat313 User

    oj tam cie nie lubią...
    Walcz z systemem który nie rozumie twoich innowacji :D
     
  10. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest

    Dowolny :oops:
     
  11. A "wybrany design statku" czyli jaki sobie zwycięzca wybierze? A jeśli tak to spośród jakich ma wybór?
     
  12. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest

    Tak. Dowolny istniejący i możliwy do zdobycia (nie może wziąć np takiego który byłby w plikach ale oficjalnie nie jest jeszcze dostepny) w grze o_O
     
  13. Cupak

    Cupak User

    Czy taki design też wchodzi w grę ? :cool:

    [​IMG]

     
    SkrolLex121 lubi to.
  14. Widzę ze obydwoje na niego polujemy :eek::cool:
     
    Cupak lubi to.
  15. Sentineal

    Sentineal User

    Kiedy wyniki konkursu? Czekam z niecierpliwością
    I czy możliwe jest otrzymanie Venoma zamiast desginu?
     
    SkrolLex121 lubi to.
  16. Ktoś zna odpowiedz? :oops:
    @MOD_MIKUS
     
  17. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drodzy gracze,
    Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w przeciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu. Czyli ostateczne wyniki będą znane najpóźniej 07.01.2019r.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
    MOD_TORO i SkrolLex121 lubią to.
  18. Turok112

    Turok112 User

    Venoma, 15 laserów niestabilnych, 15 bo2, 8 irków i ammo dostaniesz teraz za free, jak zrobisz nowe konto przez odpowiedni link i wpiszesz odpowiedni kod bonusowy. Tutaj pewno nie masz co liczyć na takie cuda od bp, bo skoro ty chcesz venoma to równie ktoś może chcieć cyborga lub centuriona. Dizajn to dizajn.. Jedyne o co możesz się spierać to np wybranie dizajnu do centuriona, chodź też jestem ciekaw, czy dadzą ci taki jaki chcesz, bo każdy dizajn do niego daje coś ciekawego. Tylko, że to jednak design do statku więc wg informacji jest taka możliwość na otrzymanie wybranego dizajnu do centuriona.. Wg mnie to jedyny trafny strzał w nagrodę.
     
  19. A czy można liczyć na ten design saimona? :oops::rolleyes: