KONKURS! Wygraj niesamowite nagrody za nakręcenie filimiku z Darkorbit 3D!

Temat na forum 'Akcje specjalne/konkursy' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 24 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Jutro od około 11.30 do 19.00 będziecie mieć możliwość ponownego przyjrzenia się na serwerze testowym nowemu silnikowi 3D, który chcemy zaimplementować w Darkorbit, a przy okazji możecie wygrać ciekawe nagrody!


  Tym razem mamy dla Was specjalne zadanie: nagrajcie swoje testy i opublikujcie te materiały w postaci filmiku.


  Prosimy o wgranie filmiku na jeden z serwisów umożliwiający publikowanie treści multimedialnych. A następnie podzielcie się nim w tym wątku.

  Jak wygrać?

  Wszyscy użytkownicy zostaną poproszeni o udział w głosowaniu na ten filmik, który ich zdaniem powinien wygrać. Głosowanie odbędzie się poprzez polubienie danego posta z wybranym filmikiem. 3 filmiki, które zdobędą największą ilość "lajków" wygrają! Głosowanie potrwa aż do poniedziałku.


  Czekamy na Wasze filmiki i życzymy powodzenia!

  Wasza ekipa Darkorbit


  Zasady:

  1. Opublikuj materiał video w tym wątku.

  2. Video musi zostać nagrane w trakcie testów, a opublikowane na forum po godzinie 19.00 w dniu 25.06.2015. W przeciwnym wypadku nie będzie uwzględnione w głosowaniu.

  3. Upewnijcie się, że wszelka muzyka, której zamierzacie użyć jest licencjonowana - trzeba mieć zgodę właściciela praw autorskich (proszę podać takową informację w opisie wideo), w przeciwnym wypadku nie możemy się nią dzielić przez media społecznościowe.

  4. Głosowanie odbędzie się poprzez polubienie danego posta z wybranym filmikiem. 3 filmiki, które zdobędą największą ilość "lajków" zostaną nagrodzone!

  5. Osoby, które wygrają będą mogły cieszyć się jedną z nowych formacji dronów jakie zamierzamy wprowadzić, zaraz po tym jak zostaną dodane do gry.

  6. Głosowanie będzie aktywne aż do poniedziałku 29.06.2015 do godziny 18:00. Teoretycznie więc aż do tego momentu macie możliwość dodawania swoich filmików, jednak zalecamy dodanie ich jak najwcześniej by inni mieli możliwość zobaczyć i zagłosować.

  7. Zamieszczając dany materiał video zgadzacie się, iż może on być publikowany przez Bigpoint w innych mediach społecznościowych.
   
  kicia29* lubi to.
 2. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Na początku chcemy Was poinformować, że serwer testowy będzie znów otwarty. Wprowadziliśmy na nim aktualizację dotyczącą formacji dronów. Prosimy więc Was o pomoc, przetestujcie je i dacie feedback dotyczący ich wyglądu oraz balansowania.

  Ponadto by dać większej ilości graczy szansę na udział w konkursie zdecydowaliśmy się przedłużyć czas głosowania o 2 dni, aż do środy 01.07.2015 do godziny 19:00. Niestety w trakcie konkursu zdaliśmy sobie sprawę, że wielu graczy uczestniczy w konkursie w sposób, który nie jest fair, dlatego też zmienimy system głosowania. Nie możemy zaakceptować sytuacji, w której gracze głosują na swoje własne filmy z własnoręcznie założonych multikont. Z tego względu podjęliśmy decyzję, iż to administracja forum wyłoni 3 najlepsze filmiki posiłkując się Waszymi głosami, a następnie sprawdzi, czy nie manipulowano ilością głosów.

  Jesteśmy bardzo rozczarowani nieuczciwym zachowaniem niektórych członków naszej społeczności. Jednocześnie nie widzimy innej możliwości by wybrać zwycięzców jak tylko prosząc o pomoc administratorów danego forum. Liczymy na Wasze zrozumienie.


  Wasza ekipa Darkorbit
   

Poleć tę stronę