Pomoc techniczna kontakt

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika pittbullsk1, 2 marca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. witam, czy da się jakoś skontaktować z tą teoretyczną pomocą techniczną ?? czy mam napisać 10 maila i nikt nie odpisze jak do tej pory... to jest ważna sprawa.. jakim cudem BP może nakładać na mnie windykacje (ciach)?

    zapłaciłem za 6 miesięcy premium a po tygodniu mi znikła premka uznałem ok bląd jakiś, mija tydzień nie ma pisze do BP że mam problem z premium nie odpisuje nikt... postanowiłem zrobić w paypal zwrot kosztów który się udał...

    po czym BP blokuje mi konto i każe mi zapłacić 12 euro xd do wyznaczonego terminu nie zapłaciłem bo nie będę za takie błędy kasy dawał... konto zostało zawindykowane... mało interesujące.. ale dlaczego teraz mam zapłacić 62 euro za jakieś koszty?? to są wasze konta czy w końcu nasze ?? jak napisać do pomocy o tą sprawę bo to są normalnie jaja.. skoro nastąpiła windykacja konta to po co jakieś koszty powstają ??
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 marca 2023
  2. Lednox1

    Lednox1 User

    konta sa własnoscią firmy BP xd a co do premki to ja od 2 lat kupuje i żadnych problemów nie było. BYć może jest możliwosć napisania do niemieckiej pomocy technicznej, skoro polska nie funkcjonuje.
     
  3. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Powinieneś dostać bana za wulgaryzmy na forum.
    Jeśli po wysłaniu zgłoszenia nie otrzymałeś wiadomości automatycznej, tzn, że zgłoszenie do pomocy technicznej nie dotarło.
    Przy windykacji zawsze naliczane są koszty. Niezależnie czego windykacja dotyczy. Czy konta w grze, czy niespłacanego kredytu itd
     
  4. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    z tego co kojarze premium na 6mies musiales kupic 6x po 1mies... po co ? :p
     
  5. to skoro nie jestem właścicielem konta to niech sobie to sami opłacą...
     
  6. faktycznie widzę że dużo się zmieniło.... za moich czasów premium było na 6 miesiecy i rok :) zaczynam już rozumieć że jednak tutaj trzeba zacząć płacić by grać xd xd z darmowej gry do płacenia miesięcznego xd :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.