Konto wisi we wrotach GG

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Odkurzacz_Henry, 5 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Dzień dobry,

  Od prawie dwóch godzin konto wisi we wrotach beta przed przeskokiem na mordony lub powrót na bazę. Można na spokojnie zmieniać konfiguracje, włączać peta, puszczać fajarwerki czy osłonówki jednak nie da się przeskoczyć, poruszać po mapie(jakby się dało dawno bym stracił życie i statek poleciałby w strefę...), wylogować, zmienić statku kompletnie nic. Brak odpowiedzi na ticketa od supportu - swego czasu TM byli na dyżurach i w takiej sytuacji wiedząc, że są takie problemy gracze byli wyciągani z wrót na bazówkę.
  Na chwile obecną ucieka czas na kupionych za pieniądze pakietach:
  - premka
  - rabat
  - boostery
  Czy ktoś będzie gotów zwrócić pieniądze lub dodać w pakiecie stracony czas na abonentach? Rozumiem, że żyjąc w UE obowiązuje na każdy produkt/usługę możliwość zwrotu pieniędzy za wadliwy towar/usługę. Wiem, że w OWH jest zapis o możliwości niedziałania gry przez określony czas w ciągu roku jednak ostatnimi czasy jest on wykorzystywany na "konserwację" serwerów o czym są informacje oficjalne i jednocześnie w tym momencie powinno wylogowac wszystkie konta lub określoną ilość z poszczególnych map zależnych od konserwowanych elementów systemu(serwery, bazy danych itd.). W tym przypadku niestety ewidentnie jest błąd gry. Od kilku dni poruszanie się po mapach wiązało się wiszeniem w portalu przez kilka-kilkanaście minut czy też zrywaniem połączenia w trakcie gry i pojawiania w innym miejscu na mapie po ponownym zalogowaniu(dosłownie na drugim końcu) co oczywiście nie obyło się bez konieczności przelogowywania/czyszczenia ciasteczek/zmiany przeglądarki/zmiany statku, aby móc się zalogować za którymś razem czasami na poprzedniej mapie niż się zawisło. Kolejna sprawa czy za stracony czas w weekend, kiedy ma się wolny czas na rozrywkę w postaci tej gry BP załatwi mi urlop u pracodawcy, żebym mógł wykorzystać rekompensatę w tygodniu jeśli się ją otrzyma? Może trzeba zatrudnić prawnika i zacząć batalie z BP za niewywiązywanie się z umowy i oferowanie wadliwego towaru?

  Czekam na jakąś konkretną odpowiedź, najlepiej od TL_Eviana.
   
  rrr-roger500-rrr lubi to.
 2. Vean193

  Vean193 User

  Poczekaj na restart Servera. Po restarcie nie wskakuj bezpośrednio na statek którym zbugowałeś się we wrotach. Zmień na jakiś inny dowolny, zaloguj się na grę i zmień na statek za pomocą "skok statku".
   
  rrr-roger500-rrr lubi to.
 3. To chyba nie jest rozwiązanie błędu gry żeby tracić 8h bosterów kupionych za prawdziwe pieniądze (nie za uri) i czekać do restartu serwera bo gra wg. mnie nie działa - nawet nie mogę nic robić innym statkiem tym samym nie móc wykorzystać eventów typu: podwójne nagrody GG, specjalne nagrody GG, poważanie 50% itd. gdy inni użytkownicy śmiało sobie śmigają i robią wrota lub cokolwiek innego w grze. Spróbuj zgadać się w takiej sytuacji z ekipa na hadesy - Ty wisisz we wrotach, a reszta ekipy śmiga śmiało i zarabia wykorzystując wykupione pakiety i event.
   
 4. Mam poważnie starego lapk i słabego neta i jakkoś nie mam takich problemów.Chcę to robie Hadesy i nadążam za resztą .Nwm dlaczego masz takie problemy ? Może to umiejetności? Hmm Nwm POzdrawiam i cierpliwość polecam ;)
   
 5. warrriat

  warrriat User

  Po pierwsze. Jeżeli już powołujesz się na OWH to doczytuj do końca. Bigpoint gwarantuje dostępność Gier i Usług przeciętnie przez 90% (dziewięćdziesiąt procent) roku, za wyjątkiem (...) oraz okresów, w których przeprowadzane są rutynowe prace konserwacyjne.

  Po drugie. Przy wysyłaniu ticketa otrzymujesz informację, że dostanie on rozpatrzony tak szybko jak to możliwe(postarają się odpowiedzieć w ciągu 1-2 dni ROBOCZYCH) To, że otrzymujesz odpowiedź w weekend, święta jest wyrazem dobrej woli osoby z administracji a nie jej obowiązkiem. Nie polecam również ponownego pisania ticketu w tej samej sprawie ponieważ jest to wysoce niewskazane.

  Po trzecie. W punkcie 10 już wcześniej wspomnianego OWH masz opisane zasady roszczeń z tytułu rękojmi za wady. Na ich podstawie oceń czy twoje żądania są słuszne. Jednak nie samym OWH człowiek żyje, dlatego pozwolę sobie przytoczyć fragment regulaminu.
  8. Odszkodowanie
  Graczom nie przysługuje, generalnie rzecz biorąc, odszkodowanie/wyrównanie za niedogodności spowodowane bugami, błędami w programie i/lub problemami serwerów. Właściwy zarząd gry/dział pomocy technicznej może w poszczególnych przypadkach podjąć decyzję dotyczącą ewentualnych wyrównań/odszkodowań. W przypadku wykorzystywania przez użytkownika istniejącego/istniejącej w grze buga/błędu programu/luki w systemie bezpieczeństwa (por. punkt 2) pomoc techniczna nie będzie rekompensowała powstałych na skutek tego szkód. W określonych okolicznościach zarząd gry może również podjąć decyzję o zablokowaniu konta.

  Po czwarte. Nie chcę wprowadzać insynuacji, ale istotą problemu mogą być wprowadzone ostatnio zmiany we wrotach GG, które limitują liczbę osób we wrotach. Byłoby to dość dziwne zważając na fakt, że już w tych wrotach byłeś. Istnieje również opcja, że konto zawiesiło ci się na przeskoku(wizualnie jesteś na jednej mapie, a fizycznie na drugiej). W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie czekanie do restartu. Możesz również wyczyścić pamięć podręczną oraz ciasteczka, jak i również spróbować przy użyciu innej przeglądarki.
   
 6. Ankalagon

  Ankalagon User


  Zastanów się nad priorytetami życiowymi. Szok, że lekki lag i takie oburzenie. Jak jesteś facetem to rozumiem, że postąpisz jak prawdziwy facet, zrobisz też kolejny krok i tę batalię z BP rozpoczniesz - przecież nie piszesz tego tylko od tak sobie żeby napisać i postraszyć :D Proponuje przeczytać ponownie posty z Archiwum z podobnymi uwagami.
   
 7. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Problemy z logowaniem i lagami był zgłoszony wczoraj. Reszta nie jest zależna od nas. Również to czy rekompensata będzie przyznana. Jeśli będzie, to pojawi się takowe ogłoszenie.
   
 8. -_Horus_-

  -_Horus_- User

  Czy ktoś mnie wyciągnie z zety .To zaczyna się robić męczące od kilku miesięcy nie da się robić bram .
   
 9. jazon161

  jazon161 User

  wyjscie jest proste to wylacznie wina botow
   
 10. warrriat

  warrriat User

  Dlaczego myślisz, że to wina botów? Przecież zostały wprowadzone ograniczenia we wrotach oraz zmiany ilości NPC.
   
 11. Ankalagon

  Ankalagon User

  To powiedz lub napisz kolegom/koleżankom w klanie żeby ich nie używali.:D
   
 12. Świetnie! Wprowadzono zmiany w celu poprawy, jednak jej nie widać - ot ciekawostka, że jest tak samo albo nawet i gorzej czasami. Dla ułatwienia obserwacji - w tygodniu jak "automaty latają na wielu mapach (powiedzmy przeciętnie 20 różnych) obciążenie serwerów jest równomierne i jakoś to działa. W momencie weekendu, gdzie jest zniżka na wrota i każdy robi wrota( 70% grających w weekend) serwery na których są GG zdychają pod obciążeniem ciągnąc za sobą resztę przeciążonego systemu.
   
 13. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  znowu wątek nie na temat.
  Utknięcie we wrotach nalezy zgłaszać do pomocy technicznej.
  Zamykam.
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę