Konto

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Diablos85, 1 lutego 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Diablos85

    Diablos85 User

    Witam
    Mam pytanie mianowicie posiadam drugie konto niestety znam tylko dokładny login (nie ten co się wyświetla) zapomniałem hasła i adresu email czy jest jakakolwiek możliwość odzyskania adresu email chociażby ? Klikam zapomniałem hasła wpisuję login wysyła wiadomość na e-mail aczkolwiek nie pamiętam adresu a ten znów był powiązany z moim nr tel. Konto było powiązane z moim nr tel (przelewy mhh) czy istnieje cień szansy ?
     
  2. etownik

    etownik User

    strzelasz sobie w łeb, pisząc tu, że masz multikonto, żeby się obronić napisz do supportu po co je masz.......
     
  3. Diablos85

    Diablos85 User

    Moje stare konto do którego pasy zagubiłem a konto syna (sam zakładał sam gra) na którym aktualnie gra to według mnie dwie różne sprawy, poza tym wiem już że moje dawne konto nie jest już do odzyskania więc synek sobie lata na swoim i tyle po prostu
     
  4. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Można mieć drugie konto.
    etownik, nie wprowadzaj proszę Gracza w błąd.
    Diablos85, napisz do Pomocy Technicznej, ale musisz podać ID tego konta.
     
  5. Diablos85

    Diablos85 User

    Z góry dziękuje za konkretną odpowiedź
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.