Pomoc techniczna konto

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika «ℓuιzα»303«, 3 kwietnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. witam mam takie pytanie... czy jeżeli straciłem konto po przez maila którego nie pamiętam i wygląda to trochę jak kradzież maila w tym konta czy jest możliwość odzyskania owego konta gdy ktoś może je posiadać i grać za mnie... ?? czy nie ma takiej możliwości ?
     
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    firma nie odpowiada za kradzież konta. W sprawie kradzieży e-maila należy zgłosić się do usługodawcy poczty.
     
  3. GrelikPL

    GrelikPL User

    Mam wrażenie że już za nic nie odpowiadacie... Jak można przez tyle lat nie rozwinąć komunikacji czat. Jak można banować graczy na czacie za najdrobniejsze słówka, literówki, znaki, wielkie litery. Czy wy nie rozumiecie że jednocześnie odcinacie graczy od wspólnej rozgrywki ze znajomymi. Można dać bana na czat globalny jak już jesteście tacy bystrzy ale jak chcecie zapewnić komunikację pomiędzy graczami? A może jest ona zbędna ?
     
  4. jazon161

    jazon161 User

    ale to firma jest wlacicielem konta i to ona powinna oto dbac a nie zwalac wszystko na graczy
     
    -dshh14- lubi to.
  5. GrelikPL

    GrelikPL User

    Kiedy zostanie wprowadzona zmiana zasad rywalizacji na mapach. Mapy firm rodzimych muszą chronić graczy tych firm przez porachunkami klanowymi. Nie może być tak że gracze tej samej firmy strzelają do siebie tylko dlatego że jest prowadzona wojna klanowa. Wojny klanowe muszą obowiązywać na wszystkich mapach poza mapami własnej firmy.
    NP. Członkowie dwóch klanów tej samej firmy EIC nie mogą zadawać sobie wzajemnie obrażeń bez utraty poważania na mapach rodzimych czyli od 2-1 do 2-8. Walki między klanowe pomiędzy graczami tej samej firmy mogą się odbywać bez konsekwencji na mapach 4.1 - 4-5, 5.1 - 5.3, BL, ect.
    Oczywiście członków klanu firmy EIC pochodzących z innych firm VRU i MMO nie obowiązuje te ograniczenie.
    Trzeba naprawić sens istnienia 3 różnych firm a jednocześnie zachować wprowadzony system klanów łączonych.

    Ponadto należy przeorganizować rangę banita. Po uzyskaniu rangi ,,banita" są wie możliwości:
    - zmianę firmy na inną i spadek doświadczenia o 50%
    - pozostanie w randze banita ale mapą bazową rodzimą dla banitów jest nowa mapa startowa typu M-B. Jednocześnie zakaz wlatywania na mapy własnej firmy do momentu utraty rangi banita.