Koszty złożenia wrót

Temat na forum 'Kącik mówców' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 15 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. BA_ASTRAL

  BA_ASTRAL Guest

  Co jakiś czas padają pytanie 'za ile złoże wrota...?'

  Nie ma konkretnej sumy tak jak nie ma konkretnej sumki za ile trafisz x brakujących części ale możemy razem ustalić średni koszt (jeśli ktoś ma policzone ile wydał na wrota >klik<).

  Póki co wrzuce to co już mam a reszte będę dorzucał (powiedzmy w niedziele) jak się uzbiera (i jak będzie się chciało:p) :oops::p:p

  1 energia = 100/95/75/70 uri (zależy od pakietów)
  Energie = za tyle udało się złożyć wrota.
  Energie na 1 klik = po tyle energi leciało na 1 kliknięcie w galaxy.
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]


  Zupełnie nieopłacalne jest klikanie po 100 w alfe/bete/gamme.
  t9g7.jpg
  To wcale nie znaczy, że za tyle zawsze złożysz, może wyjść drożej lub taniej :oops::oops:


  Z tego mi wyszlo, że niektóre wrota szybciej da się złożyć klikając po 100 a inne dużo drożej, a może to tylko przypadek i mała ilość zapisanych kosztów:oops::eek:

  Wiem, wiem, że mało wyników spisanych... ale może z czasem uda się więcej zebrać :oops::oops::oops:
   
 2. Bardzo interesująca tabelka :), szczególnie interesuje mnie zeta, na razie tylko te wrota składam i na jej złożenie wydaje 1900 energii, ostatnio wydałem 2100:eek: zawsze klikałem po 1. Teraz muszę spróbować klikając po 100:cool:
   
 3. MOD_Drizzt

  MOD_Drizzt User

  Jak na razie brak danych statystycznych ;)

  Pozdrawiam
  MOD_Drizzt
   
 4. BA_ASTRAL

  BA_ASTRAL Guest

 5. Budzigniew

  Budzigniew User

  Bardzo fajny temat i jescze fajniejsza tabelka :)
  Jakby baza danych byla wieksza (kilkadziesiat wynikow dla danych wrot) to warto by bylo policzyc takze odchylenie standardowe. Moim zdaniem im wiecej energii przy jednym kliknieciu, tym wiekszy rozrzut wynikow kosztu zlozenia wrot. Ale to mozna zweryfikowac majac odpowiednio bogata baze danych.

  Z wrotami alfa beta gamma jest problem, poniewaz koszt zlozenia np alfy zalezy od stanu zaawansowania w skladaniu bety i gammy. Alfe sklada sie szybciej, gdy pozostale wrota sa na ukonczeniu. Z zwiazku z tym gdyby ktos chcial spisywac koszt zlozenia alfy, to powinien takze opisac jaki byl stan skaldania wrot beta i gamma przed rozpoczeciem klikania i po zakonczeniu klikania.
   
 6. dzięki astral dodam tą tabelke tutaj żeby inni mogli popatrzeć :D

  [​IMG]

  panie modzie mam pytanie nie na temat ... jak sprawdzić na jakim e mailu jest konto ?
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 grudnia 2013
 7. Witam
  Wystarczy włączyć centrum zarządzania kontem(kółko zębate w prawym górny rogu strony) i włączyć zakładkę email, gdy ją włączysz, po prawej stronie powinien wyświetlić ci się twój obecny email ;)

  Pozdrawiam
  MOD_Myśliciel
   
 8. dzięki bardzo mi pomogłeś :)
  pozdrawiam
   
 9. Leonidas

  Leonidas User

  Średnia z zety za 1873 energie? Pecha masz pan w życiu, tyle powiem. :D
  A i epsilon za 2800? To jest temat a wywalaniu uri w błoto czy jak? Za tą sumę można złożyć 2. No chyba że się klika po 100 to gratuluję. Zresztą 3 wyniki na krzyż nie są miarodajne w żaden sposób i nie można wyciągać z tego jakichś konkretnych wniosków (oprócz wyżej wspomnianego pecha).
   
  Ostatnie edytowanie: 20 grudnia 2013
 10. SMOD_Mayday

  SMOD_Mayday Guest


  Ależ proszę podzielić się z nami Swoimi wynikami, po to ten temat właśnie jest.

  Pozdrawiam
  SMOD_Mayday
   
 11. Leonidas

  Leonidas User

  Też mam mało wyników, bo rzadko sprawdzam za ile składam, ale z ostatnich 9 zet : najtańsza ~900 energii, najdroższa kosztowała mnie 1900 energii, średnio wyniosło to 1450 energii. Klikam przeważnie po raz i zaznaczam od razu multiplikator x2 (czasami za szybko klikam i wtedy muszę kliknąć x3 ale jest to jakieś 5% wszystkich multiplikatorów). I tu prośba - podajcie też na jakim multiplikatorze klikacie i czy często zdarza wam się taki brak uwagi, jak mi - przeoczenie multiplikatora.
   
 12. co do "zety" mam 11 havocków - maxymalnie wydawałem z rabatem 5% 110K urii , a energii max 1400...inne wrota zwłaszcza A B G jadę po 100 energii na tym samym % rabacie i max wydanej urki to 120K tyle z praktyki
   
  ANGEL_UA lubi to.
 13. To na prawdę nieźle:) a po ile klikasz, jeśli można wiedzieć:) chciałbym na zete wydawać po 1400 energii
   
 14. "zete" zawsze po 100 energii klikam oczywiście łapiąc multiplikator
   
 15. MOD_Sensei

  MOD_Sensei Guest

  Baza ta jest cały czas powiększana (jak ktoś podeśle swoje wyniki czy też gdy ktoś z ekipy złoży dane wrota), kolejne wiersze(wyniki) zawsze można dodać do tabelki :)
  Dlatego też zachęcam do nadsyłania swoich wyników (wyjątkowy spam oraz wyniki niewiarygodne - zeta za 200 czy też 10.000 energii - nie będą brane pod uwagę)


  Oj no wiem, że mam pecha we wrotach (a może bardziej to, że kociołek mnie nie lubi) ponieważ rekordy z losowaniu (np. w Zecie) pobija moja osoba :)

  Owszem pewności co do tego w jakim przedziale się zmieścimy tabelka nie daje ale za to można zobaczyć czego można się spodziewać (szczególnie pomocne dla nowych graczy)

  Pozdrawiam,
  MOD_Sensei :cool:
   
 16. Z tego co wywnioskowałem, patrząc na ZETE to najbardziej opłaca się ja składać klikając x100 Energii, co mnie bardzo dziwi.

  Pozdrawiam
  MOD_Skipper0pl
   
 17. eloelo620

  eloelo620 User

  Mam pytanie ! ile teraz energi potrzebuje na epsilona wyklikałem 200 energi i 1 część :( mam 96/99 250 energi starczy ??? kiedy klikać multiplikator ??? bo już nwm bo chce żeby mi z 250 wpadło :)
   
 18. didus22

  didus22 User

  jak będziesz klikać po 5 energii to powinno wystarczyć :)
   
 19. eloelo620

  eloelo620 User

  po 5 powiadasz ? bo nie jestem pewien czy nie po 1 i jak dostaje multi to klikać odrazu go?