Koszty złożenia wrót

Temat na forum 'Kącik mówców' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 15 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. A jak klikasz? Spróbuj klikać po 1 i x2 multiplikatory od razu zużywać. Co jakiś czas powinny się jakieś części do wrót trafić.

  Pozdrawiam,
  MOD_SZYBKACOBRA
   
 2. kris0211.

  kris0211. User

  Pamiętaj, że zawsze kiedy dostajesz część do wrót którą masz, dostajesz zamiast tego multiplikator. Więc im więcej części, tym mniejsze szanse na nie (czyli np. w Alfie jak masz 33/34, to masz 1:34 szans na skończenie - otrzymanie tej cześći; reszta to multiplikatory) Poza tym nie mam innego wytłumaczenia, może to być jedynie pech.
   
 3. maciono

  maciono User

  klikam po 1x po 5x po 10x i po 100x przy jednym od razu używam multiplikatorów zobaczymy teraz zbiore do koło 1k energi i wtedy wszystko użyje po 1x jak nie da rady to się poddam z tymi wrotami i nie będę używał urki na to tylko co ze skrzynki wypadnie uzbieram i użyje bo tyle co już poszło na te wrota bym sobie PP podszkolił

  Dobra koło 250 Energi i alfa beta gamma złożone teraz tylko zabawa :rolleyes: naprawdę ten dział jest potrzebny polecam wszystkim klikanie po 1x i od razu multi jak sie pojawi gamme tak złożyłem i bete dzięki 2x multi ;)

  Posty łączymy.

  Pozdrawiam
  MOD_Matroz
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 stycznia 2016
 4. palko97pl

  palko97pl User

  w sumie próbuję złożyć kappe i jak narazie kiepsko mi to idzie
   
 5. Gierek123

  Gierek123 User

  A ja ile tak średnio mam nazbierać energii na Zetę, jeśli za 600 sztuk energii zdobyłem 63 części do niej, i w tym z 11-12 multiplikatorów? :)
  Pozdrawiam :)
   
 6. .*TYGRYS*.

  .*TYGRYS*. User

  Ile białki uda mi się zrobić z 25k energii robiąc ABG i po ile najlepiej składać?
   
 7. Z 25 k energii, sporo. Cały czas po 5 radze klikać, zawsze można multi zaznaczyć.
   
 8. .*TYGRYS*.

  .*TYGRYS*. User

  Ale tak około ile?
   
 9. AndrzejP

  AndrzejP User

  W ten weekend wydałem 2 mln urki na wrota abc jestem z uri na 0 ale co mam z tego 1mln x2 w tym prawie całe wrota robiłem z x2 40k rakiet tych średnich 50k xenomitu 800k x3 800k x4 z czym krystalony i protegity na A B C robiłem z x4 a sabu około 300-400k wiec jak wydam 800k x4 i troche sabu to juz mam 800k uridium a x3 x2 dk i mam 500k urki wiec jest git oczywiscie 1 energia kosztowała mnie 55Uri rabat+premka+promocja.
  Pozdro.
   
 10. @SMOD_ASTRAL Co się stało z obrazkami? :(
  Pamięta ktoś ile kliknięć trza było średnio na Lambdę?
   
 11. #DAS^BOOT#

  #DAS^BOOT# User

  Chciałem zapytać jaki jest ogólny koszt złożenia wrót abc w uri (ze zniżkami lub bez) i czy lepiej składać komplet, a może jak wpadnie np alfa to ją postawić i zrobić itd
   
 12. Na Alfę nie trzeba mieć dużo energii, lecz musisz pamiętać o tym, że jest jeszcze Beta i Gamma. Szansa na złożenie danych wrót z tej trójki jest mała. Trudno powiedzieć czy najpierw złożysz Alfę czy Betę, Gammę będziesz bardzo długo składał przy niskim budżecie konta lub małej energii. Wrota te są jak widzisz w GG złączone, więc części będą wpadały we wszystkie trzy. Najlepiej klikać jak są zniżki. Ja policzyłem. Alfę złożyłem w około 1100 energii bez żadnych zniżek, Betę około 1450, Gammę budowałem 3 miesiące i około 2980 energii. Tak liczyłem sobie każde klikniecie w GG i no tak wyszło. Gamma jest ciężka do zbudowania. Najlepiej klikać całe wrota o 5, wpadają multiplikatory wtedy. Jak zrobisz jedne wrota, to ich nie umieszczaj jeszcze na mapie, np. zrobiłeś Alfę, ale brakuje Ci części do Bety lub Gammy. Klikasz w GG i leci Ci tylko w Betę i Gammę, a Alfa jest zablokowana do póki jej nie umieścisz na mapie. Myślę, że Ci pomogłem :)
   
 13. Misiek77

  Misiek77 User

  zeta - 1641 energii :p
   
 14. Po co się wyśliać i brać nie do końca prawdziwe informacje od graczy gdy będzie najbliższy serwer testowy to tam składaj wrota i już.
   
  ~~Angello~~~ lubi to.
 15. obemaniak

  obemaniak User

  mam 66/82 gamma. czy za ~`80k uri 5 % znizki zloze ją i czy cała alphe po drodze złoże ?

  po ile klikac w kocioł?

  Pozdrawiam
   
 16. Niedługo będę składać kappy ( pod herki ^^ ) i jeśli Smod Astral jest zainteresowany to z chęcią będę podsyłać wyniki ^^
   
 17. za ile złożę kuipera? z premką bez żadnych rabatówek i innych takich dupereli
   
  Ostatnie edytowanie: 17 września 2016
 18. Jedyne co mogę poradzić to: NIE SKŁADAJ TYCH WRÓT, bo to jakaś pomyłka, opisałbym czemu ale brak mi nerwów..
  co do energii to zależy od szczęścia, osobiście wydałem ok. 300 free energii + 45k uri (50U za klik) na 99 części.. ostatnia kosztowała mnie kolejne 100 en. + ok. 30k uri (50 za klik). Także możesz sobie policzyć.
   
  =Aspazja= lubi to.
 19. =Aspazja=

  =Aspazja= User

  Wrota Kuipera są nieopłacalne,jeśli chcemy je składać za URI.Mnie udało się wyklikać wszystkie części z darmowej E+,nie poświęciłam ani 1 URI.Po skończeniu wrót okazało się,że słusznie zrobiłam,bo nagroda jest śmieszna.
   

Poleć tę stronę