Kradzież konta .

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika bobekkk, 16 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bobekkk

    bobekkk User

    Witam napisze po raz kolejny . Gdy napisze się do Supportu tej Zbugowanej gry o problemie że zostało skradzione konto i wyśle się wszystkie dane konta historie płatności wszystko co wskazuje że konto jest moje , że nie zostało sprzedane BO ZOSTAŁO SKRADZIONE a jedyne co Suport odpisze to jest to : (ciach)
    Więc spytam się po raz ostatni wysłałem wam wszystkie dane konta , jedną z kilku płatności jakie były wykonane , jeden z kilku tiketów który był do was napisany , nawet został napisany mail na jaki ktoś zmienił na koncie , wszystko co było możliwe zostało wam napisane . A wy nie chcecie oddać mi mojego konta . Brawa dla was . A na tym koncie ktoś lata cały czas wiem nawet w jakim klanie jest to konto . Więc dlaczego jak ja nie mogę go odzyskać to proszę je zbanować bo zostało skradzione ... Mogę wam nawet wysłać notatkę z Policji która została sporządzona bo wraz z kontem zniknął mail i kilka ważnych plików z maila ..

    Edycja Eviana: korespondencja z pomocą techniczną
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 lutego 2021
  2. bobekkk

    bobekkk User

    Więc jeśli chcecie się tak bawić to proszę bardzo , mogę nawet założyć wam sprawę sądową którą wygram bo mam wystarczająco dowodów świadczących że konto jest moje , zostało mi skradzione . A nie jestem jedyną osobą której zostało skradzione konto i której nie umieliście pomóc . Więc nie pozdrawiam was .
     
  3. bolocogo

    bolocogo User

    daj spokój w czwartek napisałem że zagineło mi konto już można było ma nim pograć promki ,osłonki wszystko na 16 lv statki dodatki do peta herki już fajne konto maile itd. potwierdzenia a ja na konto nie mogę się zalogować mam teraz top 7900 w mmo i bawię się nie pcham kasy bo po co mam ochotę to pykam nie to nie pykam i tyle bez jakiiejkolwiek spinki na luzie ty też nie przeżywaj to tylko zabawa i nie strasz sądami bo do hamburga na sprawę sądową nie będziesz jeżdzić pozdrawiam .
     
  4. bobekkk

    bobekkk User

    Tzn tak konto to ma już kilkanaście lat i ma wszystko wszystko na full . Po prostu wyjechałem do pracy do Niemiec nie grałem w tym okresie i nagle konto znika. A do Hamburga mam godzinę drogi więc mogę jechać . Także pozdrawiam :) .
     
  5. izi932

    izi932 User

    Polska pomoc techniczna nic ci nie pomoże. Sam widzisz co odpisuja. Tam do nich można napisać 3 tickety z różnych kont i można otrzymać 3 różne odpowiedzi co się od siebie różnią. Sprawdzałem to już nie raz. Więc widać co za ludzie tam odpisuja. Polecam kontakt z zagranicznym supportem chociaż i tak nie wiem czy coś uda ci się zalatwic
     
  6. AleJazda

    AleJazda User

    mi tez konto skradziono i tez im wyslalem notke z policji itp itd to mi odpisali ze konto ma prawowity wlasciciel xD czyli wychodzi na to ze BP sam konta kradnie a te konto skradziono mi 5lat temu xDDDD
     
  7. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Ankalagon, Twój post usuwam, przypominam o punkcie 2.18 regulaminu forum.

    bobekkk, Twój post również edytowałam, zabronione jest publikowanie korespondencji z pomocą techniczną.

    Otrzymałeś odpowiedź, że firma nie jest odpowiedzialna za udostępnianie hasła, oraz słabe zabezpieczenie konta. Prosze nie powielać tutaj tematu.
    Dodam jeszcze, że warto zapoznać się z OWH, które zostało zaakceptowane podczas zakłądaniu konta, jest tam informacja pod prawo jakiego państwa podlegają rozszczenia.

    Wątek zamykam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.