kris0211.

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika kris0211., 18 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kris0211.

    kris0211. User

    Jeśli wydaje ci się, że już się tu udzielałeś - to jest to drugie podejście do mojego tematu, bo poprzedni był nieaktywny. Dziękuję za uwagę :).

    Witam.
    Postanowiłem sobie kiedyś, że nie będę zbytnio udzielał się w tym dziale. No ale wiadomo, jak jest z postanowieniami :rolleyes:.

    Imię: Krzysztof (jakby nie było to dość oczywiste :D).
    Wiek: szczęśliwi ludzie czasu nie liczą, ale wychodzi, że 16 (chyba).
    W DO od: 2.432 dni (jak ten czas leci...), z czego zdecydowana większość na forum
    Serwer i firma: PL3, MMO.
    Stan rozwoju konta: flax.
    Zainteresowania: Informatyka - głównie programowanie i grafika komputerowa; nauki ścisłe i, o dziwo, mitologia (ale to że się tym interesuje nie znaczy że jestem w tej dziedzinie geniuszem :p. Raczej przeciętniakiem.).
    Numer buta: 43-45 (z tym też taka dziwna sprawa, bo niektóre buty 43 są na mnie za duże, a niektóre 45 za małe :confused:).


    Nie wiem, mam potrzebę pogadania z innymi, a nie chcę robić syfu w tematach.
    Tylko błagam, nie wyspamcie mi zaraz całego tematu, bo jak zobaczę jutro trzycyfrową liczbę powiadomień to się załamę.

    Pozdrawiam i miłego dnia (nocy?).

    Kropki. Pora zacząć ich (nad)używać. Skoro jest nawet w nicku... może będzie z tego forumowy mem. A jak nie, to trudno. I kropka.
     
    gigamen lubi to.
  2. gigamen

    gigamen User

    Witam.
     
  3. kris0211.

    kris0211. User

    Witam, jak mija wieczór?
     
  4. gigamen

    gigamen User

    A dobrze, ale trza iść spać zara.
     
  5. Witam kolegę. Z moich obserwacji 3-cyfrowa liczba powiadomień jest niemożliwa ;) .
     
  6. kris0211.

    kris0211. User

    Też witam.

    Skoro tak, to spamujcie, nie będę mógł się załamać ;)
     
  7. Do około 50-55 mi wychodziło z 3 godzin a nie było mnie 2 dni :D
     
  8. gigamen

    gigamen User

    Trzeba kogoś wynająć, żeby kropek pilnował xD.
     
  9. Z tego co zauważyłem, jeżeli kończy się post buźką, to kropa nie obowiązuje.
     
  10. gigamen

    gigamen User

    A to niech kris ustali.
     
  11. Czekam na regulamin .
     
  12. kris0211.

    kris0211. User

    Gdzie da radę, będę stawiać kropki :). Raz dam po emotce, a raz nie (zapewne przez gapiostwo) :oops:
     
    gigamen lubi to.
  13. Czyli hulaj dusza piekła nie ma . Ale kropki są :D .
     
  14. kris0211.

    kris0211. User

    Zawsze. I (prawie) wszędzie :D.
     
  15. Ghost_User

    Ghost_User User

    Ja traktuję emotki jako znaki interpunkcyjne i nie stawiam po nich kropek i tylko czasem przecinki.
     
  16. gigamen

    gigamen User

    Ja też, ale jak kris sam określił, tutaj będziemy ich (kropek) nadużywać:D.
     
  17. kris0211.

    kris0211. User

    Kropki nasilają się... :D.
     
    gigamen lubi to.
  18. gigamen

    gigamen User

    .R.z.e.c.z.y.w.i.ś.c.i.e.,. .n.i.e. .z.a.u.w.a.ż.y.ł.e.m...:rolleyes:.
     
    kris0211. lubi to.
  19. Ghost_User

    Ghost_User User

    ..N...O...W...I...C...J...U...S...Z...
     
    gigamen lubi to.
  20. gigamen

    gigamen User

    ...P...f...f...

    ...N...a...p...i...s...z... ...c...o...ś... ...w... ...a...b...s...u...r...d...a...l...n...y...c...h...,... ...b...o... ...m...a...m... ...p...o...m...y...s...ł... ...n...a... ...k...o...l...e...j...n...ą... ...f...o...r...m...a...c...j...ę...,... ...a... ...n...a...w...e...t... ...k...i...l...k...a...